Labākā atbilde

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 10 g  

  ap 100????:D ha ha jau sen taa vairs nav.. tagad kadi 400ls un celsies celsies...:))

Atbildes

  1.  0 0

  Wampire22 (32) 2 (426)35 10 g  

  Nu cik man atklaaja mana bijussaas skolotaajas nu ir ap100Ls nu bet kad wisu samaksaa tad paliek 80Ls ar tiem nu jaaiztiek liidz naakamaij naudas dienai!:((

  1.  0 0

  Marker (38) 1 (218)3 10 g  

  Paprasi to labāk skolotājiem, nevis internet saitā...

Līdzīgie jautājumi

 • Pirmo reizi pēdējo sešu gadu laikā krities alkahola patēriņa apjoms, kādi varētu tam būt iemesli?
  Krīze Alkaši vairs nevar atļauties veikala alkoholu un droši vien pērk krutku, par kuras realizācijas apjomu nekas nav zināms.
 • Kā Jūs esat izmainījušies pēdējo piecu gadu laikā? Kas tieši ir mainījies?
  raxturs , domāšana, tieshi pieci gadi ir pagaajushi taa ka esmu taa teikt pats sevi audzinaajis :( no 12 gadu vecumu paarsvaraa viens dziivoju :)
 • Kā skolas laikā cīnijāties vai cīnaties ar skolotājiem, kas uz jums "uzēdušies"?
  Nebija neviens uz manis uzēdies, jo biju teicamniece ar priekšzīmīgu uzvedību.

  Ja skolotājs ir uzēdies pamatoti dēļ skolnieka sliktajām sekmēm vai sliktās uzvedības, tad skolniekam ar to jāsamierinās, jo pats skolotāju ir nokaitinājis, bet ja skolotājs uzēdies bez iemesla dēļ savām personīgām antipātijām, tad tas nav jāņem galvā - galvenais, parādīt tam skolotājām, ka tu labi mācies, pildi mājasdarbus, vienmēr esi sagatavojies, tātad kā pie skolnieka viņš tev nevar piesieties, bet ja skolotājam skolnieks nepatīk kā cilvēks, tad tā ir viņa problēma nevis skolnieka problēma, jo visiem patikt nav iespējams.
 • kā jūs domājat,cilvēks var mainīties mēneša laikā,kļūt par citu cilvēku?
  Es pat domāju ka var mainīties vienā mirklī...es to spriežu pēc sevis...Es vienkārši domāt sāku savādāk un visu darīt citādāk....un tas viss var notikt vienā mirklī...:):)
  Daudzreiz to ietekmē kāds notikums, vaj kāds pasaka kaut ko tādu kas liek aizdomāties...
  Un kad ir gribasspeeks visu var!:))
 • ko īpašu jūs gribētu izdarīt tuvākā gada laikā? (iemācīties kko,mainīt darbu utt.)
  1.kārt mainīt darbu..Nē, vsp nestrādāt vvisu vasaras periodu..
  2.kārt atsākt dejas.....
  3.kārt atsākt mācības
  4.kārt beidzot uzrakstīt atlūgumu
  5.kārt pārkārtot māju
  6.k;ārt apciemot mīļos Kandavā
  7.kārt paciemoties pie krustdēļiņa un krustmeitiņas
  8.kārt izlemt gribu palikt tur, kur esmu vai pārvākties,tur--->
  utt..utt....
 • Ko Jūs esat krasi mainījuši savā dzīvesveidā? ( ja nee, tad ko vēlētos)
  es gribētu dzīvot kopā ar puisi, kuru mīlētu un kurš mīlētu mani.

  bet no tā, kas ir mainīts, tad varētu teikt, ka mani ēšanas paradumi ir mainījušies divreiz- kad sāku dzīvot pie vecākiem (nevis pie vecvecākiem ar trīs ēdieniem vienā ēdienreizē (pirmais, otrais un saldais)) un kad izdomāju nomest svaru (sāku ēst gandrīz tikai to ko gribās, dzert vairāk ūdens un apņēmos nepārēsties).

  un protams, dzīve mainījās, kad no studentes kļuvu par strādājošu cilvēku.. (vairāk laika prom no mājām, nekādu mājasdarbu un sava nauda).
 • Kādas uz nākamo gadu būs tās apņemšanās?
  Gan jau ka būs, bet par tā skaļi nekliegšu..  
 • Vai esiet sagatavojuši vēstuli Ziemassvētku vecītim? (Ko lūgsiet viņam, sagaidot nākamo gadu)
  Ja vien zinātu adresi...aizrakstītu!   Bet vispār ne, kad biju maza, rakstīju lietu sarakstu, kuru nodevu mammai. Tagad es esmu Ziemassvētku vecītis, kas gadā par dāvanām. Rīt pat iejūgšu savu kadiju un došos uz Grambi centru. Pēdējais laiks kā nekā.
 • Kas mainītos, ja apkopējiem alga būtu 3000Ls?
  oho! Uz šo vietu parādītos milzīga konkurence un es arī noteikti mainītu profesiju...  iespējams, vēl bonusā tam visam tiktu atvērtas speciālas apkopēju skolas kurās varētu dabūt īpašos apkopēju diplomus, kas ļautu kļūt par konkurētspējīgu un profesionālu apkopēju utml, jo kur ir runa par lielu naudu, ne tādi vien brīnumi parādās lai varētu uzvārīties...  
  viņu darbs tiešām ir nenovērtējams...
 • Skolas laikā esi bijis neizpratnē par sistēmu kā skolotāji vērtē?
  Pēdējais no tādiem brīžiem, kad biju neizpratnē: Vēstures stunda, rakstam kkādu svarīgu ieskaiti. Esmu notupināta 2 solā, skolotājas deguna galā. Kā parasti zem galda ar celi ir piespiesta pierakstu klade un pie pirmās izdevības tiek nolaistas acis zemāk par ieskaites darba lapu (vēsture nav mana stiprā puse). Protams, kādreiz jau tam bija jānotiek - pieķēra, parakstījās un piesolīja 2 balles zemāku atzīmi.

  Joks bija tad, kad tika izdalīti rezultāti un šīs pašas iekaites lapas - zem učenes paraksta sekojošs teksts... "Kas tie par ķeburiem? Darba lapa jāaizpilda piedienīgi!" Izrādās skolotāja pati savu parakstu neatpazīst un faktu ka es špikoju laikam neatcerās, jo 2 balles zemāka atzīme man netika ielikta. Vienīgi tiku norāta publiski, par vienīgo apķēpāto darba lapu.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system