Labākā atbilde

  1.  1 0

  plkst_23-58 (27) 5 (4663)158 4 g  

  Izdzīvot ta izdzīvos, jautājums tikai kur tu atradīsi aparatūru tik antīku failu palaišanai?

Atbildes

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 4 g  

  Ņemot vērā  datu nesēju attīstības vēstures tempus un tehnoloģiju progresiju kā tādu vispār, būs iedalīts maziņš stūrītis muzejā, bet ne jau atseviški blurejam, jo tas ir tikai tāds nieka kripsis cd saimē, jo vnk izmainīta (palielināta) stara frekvence. Kompaktdisku liktenis!? - paskaties, kas tagad ir ar disketēm - jā, būs tas pats.  
  p.s. Vinila skaņu plates gan būs un lielā cieņā, protams, attiecīgās aprindās ..  

  1.  1 0

  Odium77 7 (44056)3412 4 g  

  ieliec vakuuma iepakojumā, tad kaukādā plastmasas kastītē, un tad iecementē. Varēsi kalt laukā un skatīties pat pēc visiem 100 gadiem.

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13485)51034 4 g  

  Pastāvēs, kas pārmainīsies!

  Nekas nebūs mūžīgs (izņemot ļaužu stulbumu) un ari tās tehnikas paliks antikvāras, atceries peidžerus? Un kas ar šiem IR tagad.
  Nevajadzīgs Antikvariāts.

Līdzīgie jautājumi

 • Kas dzīvotu ilgāk BD matrica vai Arējais cietnis?
  Sarežģīts jautājums. Mans domāt, ka BD, bet ne jau tāpēc , ka tas ir BD, bet tāpēc ka tas ir kompakts disks - optisks informācijas nesējs, uz kura informācija ierakstas ar īsviļņu/zilivioleto lāzeru, pateicoties mazajam viļņa garumam, var sabāzt salīdzinoši daudz infas, t.sk. augstas kvalitātes video tram taram, tātad informācijas vienības tiek iededzinātas !!! Turpretim HDD informācija tiek ierakstīta magnetizējot, HDD ir magnētisks informācijas nesējs. Līdz ar ko mans domāt, ka ilgāk informācija lasāmā stāvoklī noturēsies BD. BET! Runa jau neiet par mēnešiem, dažiem gadiem, bet gadu desmitiem, simtiem   . Ja tomēr plauktiņā natur, bet lieto, tad te atkal no svara iespējamie mehāniskie bojājumi. Kaut arī cietnis nav pilnīgi pasargāts piemēram, no elektrotraumām, fiziskiem (nejaušiem ) triecieniem u.c. beigu beigās tā ir ierīce, prasti runājot, ar smalku mehānismu, radioelektroniskiem elementiem, līdz ar ko daudz lielāka iziešanas no ierindas varbūtība.
 • Pelnīt izdzīvošanai tagad un pēc 10 gadiem tikpat, jeb, cik ātri jākāpj pa "karjeras kāpnēm"?
  Galīgi varbūt nevaru piekrist, jo kādam ir jāpaliek arī lejā. Jebkurai sabiedrībai ir piramidāla "struktūra". To Tu pats labi zini. Un Dabas Mamma tā ir iekārtojusi, ka tikai neliels % (ja nemaldos -ap 10-15) "izdzenas" uz augšu. Mums katrā ir ieliktais uzņēmības, UZDROŠINĀŠANĀS, varbūt kaut kādā mērā kaut kādā brīdī arī bezkaunības lādiņš ir tas, kas nosaka , kur mēs esam un kur būsim šajā piramīdā. Iedomājies, ja visi uzdzīsies virsotnē -kas paliks apakšā???   Piramīda nevar pastāvēt ačgaŗniski - t.i. - 10% apakšā, 90 - augšā.
  Tas drauga draugs ir tur, kur viņam jābūt. Kurš viņam liedza veidot karjeru, iegūt izglītību , atbilstošu kādam augstākam amatam? Vai vispār izveidot savu kaut kādu aģentūru, kas nodarbojas ar pasta paŗvadājumiem, kurjeru utml.??? Vai tiešām tas nebija iespējams??? Viennozīmīgi bija! BET KUR TAD IR TAS BET??? Varianti ir: Viņam tas nebija vajadzīgs. Viņu apmierināja tā niša, kuru viņš ieņēma, viņš ir no tiem 70-80% cilvēku, kuri labāk izdara savu darbiņu un mierīgi mājās sūc aliņu vai slēpo vai makškerē utml. Un tie nav slikti cilvēki! Lūdzu nepāŗprast! Vai izniekoti? Ja jau cilvēku pašu pāŗsvarā apmierināja tas, ko viņš dara, viss kārtībā! Izniekoti? Diez vai!? Algu saņēma, maizei uz stūra nenācās diņģēt un droši vien kādam lielākam vai mazākam hobijiņam arī pietikās! Un vēl verabūtējais pozitīvais moments- VIŅŠ NEIZRĀDĪJA INICIATĪVU UZ TĀDU AMATU, KAM VIŅŠ VISPĀR NEATBILST! . Mazs piemeŗs - labs cilvēks ir vēl ļoti, ļoti par maz, lai būtu vadītājs/priekšnieks.
  Vēl variants:
  Varbūt viņš nav savā īstajā lauciņā???? Stap citu, nav nemaz tik daudz to cilvēciņu, kuriem  izdodas realizēt sevi savā patiesajā lauciņā.
  Variants:
  Ja viņš visus šos gadus žēli novaidēja, kāpēc tik daudz jaštrādā, kāpēc man tik maz maksā, kāpēc neliek pie algas, atbildēšu, īsi (pietiks ūdeņus liet :D )  -PATS VAINĪGS! Viss! :)
  Kopsavilkumā mana atbilde sastāv no 2 variantiem:
  1.JĀ! (sk.augstākminēto)
  2.NĒ! (sk.augstākminēto)
 • Varbūt var izdzīvot bez mīlestības?
  tas viss ir tiiri cilveeciski un vitaali svariigi. bez taa visa dziivot ir destruktiivi. rezultaataa esi tuksh, izeests, pusfunkcioneejosh zombijs.
 • Kāds varbūt var palīdzēt... jā, jā, kārtējais jaut. par Microsoft Word.
  tev vajag, lai starp paragrāfiem būtu tāds pats attālums, kā starp rindiņām?
  var mēģināt page layout/Spacing un tur izvēlēties before un after tādus kādus tev vajag..
  parasti kaut kādi 0pt vai arī fonta lielumā, tikai ne auto :)
 • Kas ir pēdējais, ko gatavojāt? Varbūt ir internetā pieejama kāda recepte?
  pilniigi parasti
  uzvaariiju makaronus, ciisinjus un salaatus (tomaati+gurkjis+kreejums)
 • Kāda ir varbūtība, ka ejot gadiem vairāk un vairāk cilvēkam aizbrauc jumts, ka ir foreveralone?
  Te nu jāsaka nodrāztā frāze - kā kuram un kāda 1000...1 situācija. Vot , ja tev tie cilvēki atkal ir bariem apkārt un nākās komunicēt bla, bla , bla, bet nav ne viena/as blakus privātajā dzīvē, kādi tad būs? Un atkal, kā kurš/a to uztver.
  Es uzskatu kad par nieka 1% gadā, ja tā cilvēkos esi daudzmaz un procentos pieaugs ja dirni četrās sienās. Jā skarbi.
  Un kā sākšu, tā beigšu - tas ir kā kuram/ai, te vidējo aritmētisko neizvilksi.
  Vo ir jau redz 2% (atbildes autoram)
 • Kā domājat cietnis nenodr*ž*s ar šitādiem apjomiem (skat aprakstā)?
  Atšķirībā no tā cik apjomīgs tavs HDD? 10TB, 20?
  Varbūt 500MB. Jo lielāks HDD apjoms, jo mazāk lielie faili ietekmē tavu HDD.
 • Kā lai izdzīvo??
  Nedoma par karstumu.
  Ja tomer sac par to domat-iedomajies ka cilveki dzivo Afrikas karstajos regionos-Ikdienaa!
  Pasmejies pa to un iesit golu  
 • Kā te var kādu izdzēst no "draugiem"???
  atver profilu, uzspied kontakti un izdzēs :)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system