Labākā atbilde
-
0 0
DrDestroy 7 (81057)4853 16 g
Jebkurš, vairāk vai mazāk darbojies ar fotolietām pateiks, kā šajā DARBĀ ar rakursu, apgaismojumu un visu pārējo! Domāju, ka jābūt lielam lietpratējam, lai jebkuru SŪDU mācētu ieborēt tautai, ka tas ir super forši un tam ir liela mākslinieciskā vērtība! Bet ir arī tādi talantīgi smadzeņu apstrādātāji (vai arī talants slēpjas attiecīgu ,,smadzeņu"atrašanā) !

Atbildes
-

-
0 0
DiiDii 7 (31461)31861 16 g
Kāda nu tur ētika... Tak ir visādi tie fetišisti - vienu uzbudina pretējā dzimuma ķermeņa aprises, kādu citu savukārt - sūdi...

-

-

-

-

-
0 0
Maroka (46) 6 (5297)2542 16 g
Kāds laikam grib palielīties,kas viņam ir sanācis.Ko viņš māk.No foto viedokļa tur nav ne mākslas ne kvalitātes.

-

-

-
0 0
JUSTHATEME 7 (32687)346198 16 g
es nepiipeeju zaali un nelietoju narkotikas,taatad nevaru tew neko pateikt!!!!!!itja ni da manis!!!!

-
0 0
munkss (40) 8 (207590)555570 16 g
Kas piemēram vainas šīm vecajā atklātnītēm http://www.pennypostcards.com/?apr05

-

