Labākā atbilde

    1.  0 0

    SpUtN1k (37) 6 (8171)2425 17 g  

    Nu mees atbildam ar neko , ja nekas iipash vismaz man taa ir :)

Atbildes

    1.  1 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    masturbēšana

    1.  1 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    "Atshujies, nav laika/negribu ar tevi chatot."

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Neko - neko
    Cilvēks vnk garlaikojās vai negrib īpaši runāt, tpc arī atbild neko ...

    1.  0 0

    incz 5 (4164)315 17 g  

    kas tik tur neslēpjās! :)
    ja vien negribam kādam teikt, ko darāmies, sakām - neko nedaru :)

    1.  0 0

    Pianiste (33) 6 (5573)2515 17 g  

    KO. ^_^ Spoguļekfets. Patiesībā, kad saka, ka neko nedara, tie ir meli.. patiesībā dara kaut ko ierastu, pašsaprotamu. ^_^ Bet, piem., mēs nesakam: Es sēžu, es stāvu, es elpoju, jo tās ir pašsaprotamas lietas. ;)

    1.  0 0

    italiano1 3 (912)27 17 g  

    Da nekas

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    kaut kas, ko cīlvēks īsti negrib teikt, visbiežāk.

    1.  0 0

    miiceniite (36) 6 (6011)2521 17 g  

    nekiitras:D

    1.  0 0

    ciprese26 4 (1081)25 17 g  

    ''neko'' ir pretstats vārdam ''visu'', tā kā secinājumi katra paša ziņā...

    1.  0 0

    angele 5 (2701)519 17 g  

    bezdarbība

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556572 17 g  

    Nu ja, arī Bismarks nespēja saprast šo krievu vārdu NEKO...

    Aiziet bojā duelants, nav malkas vai nav ko ēst, krievs saka - Нечего

    Šī vārda izpratne iemiesojusies arī mūsu izpratnē

    Kas noticis?
    Ai, ASV iznīcināja Irāku
    Nu, tad jau nekas..

    Aiz šī nekas slēpjas senās Divupes kultūras un Cilvēces attīstība

    Nu ja, bet daudzien tas ir un paliks NEKAS

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system