Labākā atbilde

    1.  1 0

    aldiskk 5 (4401)2515 13 g  

    ...sory, šis kaitīgais ieradums mani nevaldzina.....un alga atpaliek no J.Krūmiņa ienākumiem, jo nevienu cilvēces ganāmpulku neesmu apčakarējis

Atbildes

    1.  0 0

    dzhonsons (35) 6 (5248)226 13 g  

    Zilo Winston.

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Vienalga... streļīju.... tā lētāk..

    1.  0 0

    Desiptikon 4 (1088)38 13 g  

    Atmetu...
    Bet agrāk LM

    1.  0 0

    Sheyliina 7 (38652)419184 13 g  

    Gribētos teikt, ka nesmēķēju. Esmu svētdienas "dūmotājs".  Pārsvarā Pall Mall vai Kent.

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    kontrabanda

    1.  0 0

    willx (61) 6 (17306)3730 13 g  

    http://www.mac-baren.com/BundMenu/Products/Available-tobaccos-in-your-country/Vanilla-Cream-2.aspx

    1.  0 0

    ullas 6 (11888)3646 13 g  

    Tagad neko,bet kādreiz Lielās Krievijas produkciju

    1.  0 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529377 13 g  

    Tagad atmetu, a pirms tam Tās Malboro sarkanās cik atceros, vēlāk elektriskās D-Light, AirSmoke

    1.  0 0

    SensLietotajs 6 (10105)411138 13 g  

    Nepīpēju

    1.  0 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    Nesmēķēju. Tas ir kaitīgi. Vispār vakar Tuberkulozes slimnīcā briesmīgu skatu redzēju. Gultā gulēja milzīga sieviete (t.i. "aptaukojusies"), zilganā krāsā (no skābekļa trūkuma organismā), puskomā un caur masku elpoja skābekli. Pirms 20 min, viņa nebija savā palātā, jo bija aizgājusi uzsmēķēt. KĀ?! Cilvēks komatozā stāvoklī, kuram jau tā trūkst skābekļa! Tik spēcīga ir atkarība...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system