Labākā atbilde

  1.  1 0

  Vaavereens 7 (31509)41141 10 g  

  to taču nevar teikt  

Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Kāda jums liekas aizkustinošākā un sirdi plosošākā dziesma..???
  noskatiesi so dziesmas video http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4 tā man liekas viss aizkustinošākā dziesma ko esmu redzējis un dzirdējis ! free hugs nozīme par brīvu apskāvieni !
 • iesakiet ko sirdi plosošu no krievu dziesmu lauciņa???
  Ja svobodjen
 • Kāds ir Jūsu labākais piedzīvojums?
  pēdējais vislabākais - pēkšņi izlēmu braukt uz Tunisiju, 3 dienās nokārtoju braucienu. nedēļu atpūtos, pārdomāju daudzas svarīgas lietas, mainīju savu domāšanu par daudzam lietām un atgriežoties Latvijā mainīju savu dzīvi.
 • Jūsu bērnības neaizmirstamākais un patīkamākais piedzīvojums vai foršākā dāvana..?
  hmmmm to ka bija iespēja ... nosaukt vienu cilvēku par Pļūtīzeru ... vel tagad ir patīkami to acerēties :D
 • Jaukākais (jautrākais) pēdējā laika piedzīvojums?
  Divu dienu ceļojums uz Siguldu...tad uz Salasgrīvu...neteikšu,ka jautrākais...bet jauks gan bija..:)))
 • Interesantākais šīs vasaras piedzīvojums! :)
  Nu taa, vienu vakaru biju galiigi beediiga,man vnk piezvaniija puisis ar kuru tikos,es no Rigas, vinjsh vispar no Liepajas,tatad bija gan Riiga ,gan Liepaja, un tad nu ta, vinjsh man atzinas, ka vinjam ir paarleli otras attieciibas, un ka vinjsh nevar ilgak to slept no mani, ka vinjsh nevelas mani zaudet utt, ko mes varetu dariit, nu kaut ka ta,tad nu biju galiigi sashauta,ne savaa aadaa!Un tatad pienaca tas dienas vakars, plkstenis jau bija pari 12tiem nakti, sedeju sava istabaa pie kompja, kad zvana mamma,ka vinja mna atnesis vestuli, kuru nevar velak nododt! Biu dusimiga vel uz mammu, ko vinja pa nakti man kaut kadas vestules vedis!:D un tad,kad atveru veestuli,ieraudziju ka tas ir parsteigums ;D BILJETE,brauciens arpus LV robezhaam :) !!!! nu tas mans notikums!!!!visinteresantakais!
 • šonedēļas jautrākais piedzīvojums?
  Nekā īpaši jautra nebija, bet BEIDZOT atklāju ziemas copes sezonu! Bija forši!    
 • pirmais lidojums,vai tas būs interesants piedzīvojums,vai nervu bendēšana?
  Es savā pirmajā lidojumā nezināju kas mani īsti uztrauc vairāk- tas ka mēs esam ļoti augstu virs zemes, vai arī tas, ka mana pavadone ir piedzērusies, kuru katru mirkli var apvemties un īsti nesajēdz, kur mēs atrodamies.

  Citādi nav tik traki. Ja lido dienā, tad droši vien būs iespēja pavērot skaistu skatu- kā izskatās tur, virs mākoņiem =]
 • Pašnāvība - padošanās vai atbrīvojums?
  Kopš viena atgadījuma, domas esmu mainījusi! Ja cilvēks izdara pašnāvību, viņš savā ziņā padodas, jā, jo varbūt - TIEŠĀM vairs nav lietu/cilvēku, kas viņu tur šajā saulē, kā saka... Nu un otrkārt - tas cilvēks - pašnāvnieks savā ziņā protams ir vājš, jā, jo it kā varbūt bēg no problēmām, nevis risina tās un vnk pdodas utt. bet - savā ziņā šis cilvēks ir stiprs, jo padomā - vai TU varētu sev pielikt pie deniņiem pistoli un izšaut? Vai roka nenotrīcētu? Vai piem. apsiet ap kaklu striķi un pakārties?! Vai katrs nožēlojams mīkstais to spētu izdarīt?!
  Nav mūsu kompetencē nosodīt tādus cilvēkus - nezinam, kas notiks mūsu dzīvēs, varbūt notiks lietas, kas liks spert radikālus soļus, tādus, par kuriem iepriekš esam teikuši - to nu gan es nedarītu, jo tas ir nožēlojami un vāji utt.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system