Labākā atbilde

  1.  2 0

  Dwinite 7 (32064)41537 9 g  

  Kopš viena atgadījuma, domas esmu mainījusi! Ja cilvēks izdara pašnāvību, viņš savā ziņā padodas, jā, jo varbūt - TIEŠĀM vairs nav lietu/cilvēku, kas viņu tur šajā saulē, kā saka... Nu un otrkārt - tas cilvēks - pašnāvnieks savā ziņā protams ir vājš, jā, jo it kā varbūt bēg no problēmām, nevis risina tās un vnk pdodas utt. bet - savā ziņā šis cilvēks ir stiprs, jo padomā - vai TU varētu sev pielikt pie deniņiem pistoli un izšaut? Vai roka nenotrīcētu? Vai piem. apsiet ap kaklu striķi un pakārties?! Vai katrs nožēlojams mīkstais to spētu izdarīt?!
  Nav mūsu kompetencē nosodīt tādus cilvēkus - nezinam, kas notiks mūsu dzīvēs, varbūt notiks lietas, kas liks spert radikālus soļus, tādus, par kuriem iepriekš esam teikuši - to nu gan es nedarītu, jo tas ir nožēlojami un vāji utt.

Atbildes

  1.  1 0

  Angelo1989 (30) 6 (10178)3614 9 g  

  tas ir cilveku stulbums...

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 9 g  

  Atļaušos iekomentēt Tava jaut.papildinājuma pirmo daļu - Tu domāji kaut kādas kaujas vienības manevru/operāciju, ja!? Karavīrs , kurš veic piesegšanu, nav pašnāvnieks/kamikadze! :) Vnk kā ir tā ir, cilvēkam di..ā acu nav un ar "piesegšanu" lielākoties gadījumos saprot kaujas vienības aizmugures aizsardzību+vizuālo novērošanu (lai lodi neiebliež mugurā) vienības paŗvietošanās/operācijas laikā. Pēdējais , kuru nozīmē grupas/vienības vecākais, nodrošina tās pāŗvietošanos un nepieciešamības gadījumā atklāj uguni pretinieka "noslāpēšanai" . Ceru, kaut cik saprotami. :D Vsp tas ir diezgan sarežģīti... ir tāds teiciens "kara māksla" . Un "kara mākslas" galvenais uzdevums ir panākt nepieciešamo rezultātu ar MINIMĀLU spēku un līdzekļu zaudējumu. Un pirmais nosacījums pirms kaujas operācijas ir TONNĀM izgāzti sviedri un neskaitāams stundas, pavadītas poligonos, lekcijās utt!
  Tā - apzinātie pašnāvnieki (neizskatīsm te kaut kādus eitanāzijas gadījumus utt). Mūsdienas -izlaistas pakaļas, mīkstie, kuros vecāki, valsts utttt utjp iegāzuši savu enerģiju, mīlestību utt utjp. Un tad tāds ākstveidīgs radījums nolemj izrīkoties ar to, kas viņam nemaz nepieder!   Ai, ko te izplūst  - agrāk tādus kā suņus aiz kaspētas noraka... sūdi - egositiski, patmīlīgi sūdi. Viss.


  1.  2 1

  zakenite1608 4 (1342)26 9 g  

  ja cilvēks grib pašnāvību viņš parāda to , cik viņš ir vājš . kautkādā ziņā tas ir arī atbrīvojums , bet ir zināms , ka pašnāvība ir viens no lielākajiem grēkiem ko cilvēks var izdarīt .
  Domāju tas ir gan viens , gan otrs .

  1.  0 0

  MadMarkoo (37) 6 (5554)2725 9 g  

  katram sava nasta nesama,viens var nest daudz,citam jau mazums par daudz.beegshana no sevis,no saapeem neizturamaam kas miit iekshaa,lai nemociitu sevi/apkaarteejos.vienmeer ir taa,kad tev kaadu vajag,vinja nav liidzaas,nav noziimes vai tas ir kaads no gimenes loceklis/draugs/sveshinieks-esi viens,bet viens nav karotaajs.viss saceljas tik augstu,ka viss truukst un tad tu sper to soli pretii citai pasaulei,izveelies aiziet no visiem.taa ir padoshanaas sev,atbriivojums citiem

  1.  0 0

  Izredzetais (27) 6 (11761)2411 9 g  

  Ja dievs pasarg es būtu netieši nogalinājis savu bērnu vai viņš vienkarši nomirstu es uztaisītu pašņāvību kā atbrīvošanās no sāpēm, bet kam jānotiek lai pakartos tapēc ka padodos ir grūti iedomāties

  1.  0 0

  Nixon77 5 (3251)25 9 g  

  Gan, gan.

  1.  0 0

  Odium77 7 (44070)3412 9 g  

  samurajiem un tiem kam vajag eitanaaziju, atbriivoshana, paareejiem padoshanaas.

  1.  1 1

  Hots (44) 3 (721)14 9 g  

  Pašnāvība ir egoisma augstākā izpausme. Kad cilvēks padodas savai problēmai un sāpei tik ļoti, ka nerēķinoties ar citiem un citu pārdzīvojumiem, nolemj spert liktenīgo soli (piemēram- vienalga kā jutīsies vecāki,draugi, citi radi un visbeidzot, mūsu pašu bērni. Par karavīriem runājot, tā tiešām ir uzupurēšanās citu labā, līdz ar to tās ir divas dažādas lietas.

  1.  0 0

  vasabi3 1 (163)3 9 g  

  jap tu esi gudra

  1.  0 1

  Centrions 2 (403)4 9 g  

  Pašnāvības, kur  jāizvairās no fiziskām traumām vai vienlaicīgi fiziskām -morālām  ir pilnīgi atbalstitas debesīs.


  Taču, ja  tā ir tiklai morāla bēgšana no problēmām, tad nāksies atkal reinkarnēties [diemžēl]  un izziet visu no jauna, jo dvēseļu komisija to tā neatstās :D
  Iesaku pasaulslaveno grāmatu Maikls Ņūtons: " dvēseļu ceļojums " , http://www.atena.lv/index.php?zoomid=327 šie un daudzi citi jautājumi taps skaidrāki.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system