Labākā atbilde

    1.  0 0

    Country 6 (11601)229 18 g  

    Neesmu, bet gribētu pamēģināt...zinu cilvēkus, kuri to ir darījuši...

Atbildes

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 18 g  

    es to pašu vienu vidējo pabeigšu!:D

    1.  0 0

    liiguce (34) 4 (2050)411 18 g  

    veel vidusskola jaapiebeidz un tad jau redzees ko naakotnee dariishu:) varbuut arii diva reizee vareetu

    1.  0 0

    dabasberns 5 (3437)216 18 g  

    Es te ar vienu cīnos, kur nu vēl divas

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 18 g  

    Man vienu laiku bija tāda ideja, pietam apgūt katru no tām katru savā Latvijas galā, bet nezinu, vai to realizeeshu. Man vēl ir gads laika, kamēr mācīšos vidusskolā, lai izdomātu, vai varu ko tādu dabūt gatavu.

    1.  0 0

    kersty 5 (2731)529 18 g  

    nē, bet es domāju, ka tas ir iespējams .... :) vari mēģināt :))

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 18 g  

    Diez kāds produkts tur sanāk....?

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 18 g  

    es točna neesmu.... jābūt emulātoram!!!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system