Atbildes

  1.  0 0

  flyleaff 1 (128) 13 g  

  āā.
  šitas man jautājums paliks neizprotams.
  besī tas.
  mamma atnāk mājās un piekasās visur.
  un borzī jau arī nepajokam

  1.  0 0

  [TR]Binoklis (29) 2 (464)14 13 g  

  nu es jau ar neesmu labaaks... ka esmu sagruziijos tad sanaak uzdirst muterei ;[

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 13 g  

  Tāpēc, ka tālu mežs.

  1.  0 0

  monponsje 5 (4243)411 13 g  

  Tātad ar attiecībām kaut kas nav kārtībā.

  1.  0 0

  kasiere2 4 (1792)136 13 g  

  laikam jau tapec ka neviens vinos cits neklausisies.hi.bet vispar tas ir stulbi ka ta dara.majas ir ta vieta kur cilveks var atslabinaties un parrunat ar miloto par pavadito dienu.es censos ta nedarit,ja ari kadreiz sanak tad nu tikai tad kad jutu ka tiek zaudeta kontrole.bet mans vecakais dels censas tadas situacijas nepielaut.kad atbraucu vakara no darba tad majas ir kartiba.

  1.  0 0

  DanGerous-Girl 2 (426)16 13 g  

  Piekrītu flyleaff teiktajam :( Atnāk pati sagruzījusies un pēc tam vēl mani sagruzī! :(

  1.  0 0

  pumpinj 1 (237)2 13 g  

  Jā, tiešām! Kādēļ jūs tā dariet?! :))

  1.  0 0

  Chortinjsh (38) 4 (1707)28 13 g  

  taapeec jau taa ir gjimene!!! sirds dziljumos taadaa veidaa mees gaidam gjimenes atbalstu, paliidziibu, bet vai vienmeer mees to sanjemam? tikai kaarteejo: ko atkal izlaadeejies uz mums, beidz bljaustiities, beidz kasiities!!! utt...

Līdzīgie jautājumi

 • Kurš jūsu ģimenes loceklis jums ir vismīļāks un tuvāks un kāpēc??? =)
  Man viņi visi mīļi, un es viņiem!
 • Kā var (nomākt) negatīvās emocijas, ja tās ļoti sāpina?
  kā nav pie kā pie manis   pie manis ir forši un patusēsimies pa istabu, paspēlēsim ričuraču, o man ir rozā telts uzcelsim to uz balkona te ir ko darīt     
 • Kā vismīļākais cilvēks var tik sāpīgi izdarīt?????
  a kas tu nevari ta ka vins?
  cali Lv netrukst!
 • Kādas pozitīvas un kādas negatīvas parādābas ietekmēja cilvēku 20. gadsimta pirmajā pusē? Un kāpēc?
  20.gadsimta pirmā puse bija traks laiks - 1. wow, revolūcijas, līķi, līķi, līķi, politiskās pasaules dalīšanās "blokos" , sabiedrības noslāņošanās - tas ir negatīvais.
  Pozitīvais  - daudz jaunu atklājumu praktiski visās zinātnes jomās, tehnikā, medicīnā, tiek pilnveidoti iekšdedzes dzinēji, elektriskās ierīces (kopumā elektrifikācija   ) utt. utjp.. Ļoti plaša tēma, iesit Googlē "zinātniski tehniska revolūcija 20.gs. pirmā puse", "Einšteins" "Bors"...
 • Kapēc cilvēki nespēj savas patiesās emocijas pateik mīļi?
  Tāpēc, ka ir nepārliecināti, baidās paši no sevis, no savām pozitīvajām emocijām, baidās, ka par viņu pasmiesies. Pašiem nekad, vai ļoti reti, ir teikts kas mīļš.
 • Līdz cik gadiem cilvēks pieņemas prātā,attiecībā uz dzīvi un ģimenes vērtībām?
  Par vērtībām runājot,visu dzīvi mācāmies,kļūdāmies un no kļūdām mācāmies.un kad mēs kļūdāmies un arī ka tiekam sāpināti un tad arī vairāk mēs novērtējam to dzīvi..
  un pa ģimenes vērtībām vairāk tiek novērtēti,ka mums pašiem ir ģimene un bērni,un tad sākam saprast ko nozīmē būt vecākiem. un tad arī aizdomājamies pa saviem vecākiem.
  katrs cilvēks katrā vecumā pieņemās prātā,cits visu mūžu nodzīvo un tā arī nepieņemās prātā.
 • Vai tas ir kaut kas paradoksāls, ka ģimenes cilvēki tusējas dažādos saitos? (sk.iekš)
  Nosodāms nav , ja ievēro elementāras Cilvēciskas, Ētiskas lietas attiecībā pret otru pusīti, ģimeni. To , ko morkš pelēkā lielgabalgaļa, man vienmēr ir bijis dziļi PVV. Un pats par sevi saprotams, ir jāizvērtē, kas sēž drātei otrā galā un kas tie par saitiem. Šiet   varētu iedalīt divas grupas - kas konektē aiz saviem  hobijiem, kopējām kaut kādām interesēm utt.,da  kaut pasmieties atslodzes brīdī . Uzskatu, ja divi cilvēciņi ir kopā, tad noslēpumu šajā ziņā nevajadzētu būt.  2. kategorija - kas aizmuguriski meklējas, bīda kaut kādas kroplības , tjipa ,,virtual sex" utt..  īsāk - viss atkarīgs no cilvēka .. nosauksim to .. ,,aristokrātizma" pakāpes. Un tas nav atkarīgs no iegādāto/iegūto augstskolu diplomu skaita utml.
  Par nesagatavotām vakariņām, neuzartu dārzu, neizmazgātu veļu, nesaskaldītu malku .... ... nu jā.. ja ciuvēciņi tik tālu aizgājuši ,,dziesmā", ja otrs atnācis vakarā nostrādājies stīvu muguru , bet Cienītā ar spulgām ačelēm klapē  tastatūru... tad tas ir bišku kreizi!  


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system