Atbildes

  1.  1 0

  zveerinjsh 6 (6303)129 10 g  

  tāpēc ka baidās pazaudēt...

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2626 10 g  

  Tāpēc, ka vēlas viņu sev, ne citai!

  1.  0 0

  bante (28) 5 (3983)1425 10 g  

  taapeec, ka tas pieraada, ka tas otrs cilveecinjs tev kko noziimee...

  1.  0 0

  lietotaajvaards 5 (4221)127 10 g  

  tādēļ,ka viņš ir par sevi nepārliecināts.

  1.  0 0

  ezismigla 3 (786)13 10 g  

  jo mīl

  1.  0 0

  kaagribi (58) 6 (15341)237 10 g  

  Bailes pazaudēt mantu

  1.  0 0

  feikere 4 (1221)36 10 g  

  kad rodas sajuuta,ka vari sso cilveku zaudeet...

  1.  0 0

  Fransuaza 4 (1593)26 10 g  

  cilvēks jūtas nedroš par attiecībām ,kas viņu saista ar otru cilvēku un tāpēc iezogas šis greizsirdības velniņš!!

  1.  0 0

  MIiLuLiItE 1 (180)3 10 g  

  Ja cilvēks ir greizsirdīgs tas nozīmē ka vinjs savu otru pusīti grib paturēt tikai sev bet bieži vien greizsirdība izjauc attiecības!:( kā arī ja cilvēks ir greizsirdīgs tas jau vien nozīmē ka tew patīk otrs cilvēks!

  1.  0 0

  zivs1979 (39) 6 (7349)2314 10 g  

  tapeec ka cilveeks ir egoists, sev sev sev

Līdzīgie jautājumi

 • vai te ir daudz greizsirdīgo cilvēciņu?
  Tu runaa ar mani    
 • Vai ties, ka tiem cilvēkiem kuriem kut, viņi ir greizsirdīgi ?
  mjā, varētu būt, jo man nekut un es pēc dabas neesmu greizsirdīga ar... bett... visā visumā, nevaru iedomāties kā gan kutēšana varētu būt saistīta ar greizsirdību=D
 • Ko lai dara, ja otram cilvēkam tik ļoti patīk sunīši, ka reizēm bez maz greizsirdīgai jāpaliek?!
  hmm... nevaru izdomaat nekaadu risinaajumu...

  varbuut meegjinaat kaut kaa iekaardinaat, kaut ko citu interesantaaku paraadiit. :)
 • Vai Jūs izr'ādītu greizsirdību ,vai izteiktu iebildumus mīļam cilvēkam, zinot, ka vīņš piedalās dialogos IRC?
  a kapē, šis tač nav iepazīšanās portāls, un vispāpā, es nav grizsirdīgs!:) Viņa drīkst paust savu viedokli publiskajā tel'pā, da jebkur
 • vai fantāzija neaizved pie greizsirdības un skaudības?vai vispār fantazējat bieži,patīk?ko domājat par cilvēkiem, kas daudz fantazē?
  Pie greizsirdības un arī skaudības noved kompleksi, ar fantāziju (pēc manām domām) tur nav nekāda sakara. Es fantaz''eju par nākotni, tas palīdz tiekties un iegūt kāroto.
 • Kāpēc vīrieši ir tik greizsirdīgi...?
  Tapec ka mes esam viiiiirieshi!
 • Greizsirdība mēdz būt dažāda?
  Greizsirdība ir muļķīgais bailes par savu pozīciju zaudēšanu!
 • Vai esat greizsirdīgi?
  looooooooooooooooooooooooooti.
 • Greizsirdība....
  Greizsirdība - nevis slimīga, bet normāla greizsirdība - šoreiz, domāju, Tev nepiekritīšu. Dabas Māte tā ir iekārtojusi, kad gandrīz jebkura siltasiņu radība , sasniedzot vairotiesspējīgu vecumu (par tjipa vistu kūti nerunāsim, ja!?   Gailis tur min visas pēc kaŗtas un visām viss pofig, gan jau ka pašai arī uzleks ka'du reizi, khmmm, mēs taču neesam.... vai ne!? :) Tad nu doma tāda, ka tas vnk ir iekārtots, kad ja cilvēks ir kopā ar otru cilvēku, pie kam viņiem ir nopietnas attiecības ar sexu (var , iespējams, arī bez , bet tie ir vājprātā reti izņēmumi -tur tjipa veselība vai kas tml), tad ne Viņam ir patīkami, ka otra puse joksās ar citu, ne arī Viņai! Es, piemeŗam , esmu greizsirdīgs - ja man ir Mīļā Būtne, tad man kaut kā ne īpaši priecē, ja jūtu vai kaut kas liecina, ka viņa sāk ,,rīvēties "ar citu! Varbūt kādam patīk - lūdzu - ir grupņikiestādes tjipa svingerklubi, ir iespēja internetā sameklēt džeku, kas veča priekšā izdrātēs mīļo sievu un VISI NO TĀ BŪS LAIMĪGI!? Turpināt? Domāju jau pietiks. ;)
  Protams, greizsirdība var būt pārspilēta, kad sieviete/vīrietis nedrīkst uz citu pretēja dzimuma pārstāvi/locekli   pastīties utml.. Kā piemeŗu var minēt - kādā ballītē es biju pietriepies diezgan šķībs ar motorciklistiem, manai trakoti gribējās dejot, es pateicu, no problem  - kaut ka'ds džeks uzaicināja -( tā zolīdi, griežoties arī pie manis (ne jau mani uzlūgt :D )  -Tjipa, vai drīkstu .vai kā tml. ) Un tad viņu uzlūdza arī citi (viņa , starp citu zin, ka man riebjas šlāgeri, bet ne jau tamdēļ viņai būtu jāsēž malā) uttt - un zini - es mierīgi turpināju līdz rīta gaismai ar draugiem pie galda klanīties, dzert un rēkt, viņa šad tad pieslēdzās, iemalkot iekost un atkal aida! dejot! SUPER! Viņa izdejojusies, es ķēmā - un nevienā brīdi man pat ne kripatiņas neienāca prātā tāda doma, ka viņa varētu pat pieļaut, ka kaut kas ne tā...
  vsp tas labi nebeidzās... jautrība sita lielu vilni, ka uz r'ta pusi Jaunā Michelin riepa pa 130 ls tika nosvilināta nepilnā minūtē! :D Ehh, labas atmiņas iz jaunības.. :). Ak, jā, par ko ta te bazars?
  Zini, kas riebas - riebas un presē smadzeni tad, kad vnk kaut ko slēpj, taisa asbesta seju utt. Ja man sieviete atklāti pasaka , tā un šitā - vsjo - eju prom, ir cits - oki. Ir sāpīgi. Bet Tu cilvēku nepārstāj cienīt!!!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system