Labākā atbilde

  1.  2 1

  DrDestroy 7 (81052)4618 9 g  

  Būs "kašķi", plēšanās, skaidrošanās utt.. :) Samazināsies apmeklējumu statistika.
  Es tikai par atklātību un iespēju komentēt. Pašam varbūt mazāk, bet itin bieži redzu, kad "nepatika" iespiests kāda cita ircieša ļoti labai, skaistai, loģiskai, argumentētai atbildei, un te jau vairs nav mans subjektīvais vērtējums/viedoklis, it īpaši, ja runa iet, piemēram, par tehniku, zinātni, konkrētiem faktiem, skaitļiem utml... Acīmredzot personisko ambīciju kaut kāda pakropla izpausme. :)

Atbildes

  1.  5 1

  DiiDii 7 (31461)31240 9 g  

  Nu bet ir taču iespēja komentēt savu negatīvo atbildi privātā veidā nosūtot ziņu.

  1.  3 0

  leuw 5 (3855)125 9 g  

  Es gan nevaru lepoties ar regulāru atbilžu vērtēšanu, kur nu vēl ar "nepatīk" (jo nu viedoklis katram savs - loģiski, ka kādam nepatiks)... bet jā,, pēdējā laikā manas atbildes tieši saistībā ar valodu un hokeju kādam nav patikušas. Domāju, ka pat zinu, kurš tas ir. Bet diezgan tizli, ka viss ir anonīmi.
  Bet vispār, uzskatu, ka lielākā daļa to vērtētāju paši nemācētu pamatot, kādēļ kaut kas nepatīk. Un pamatojums "a man liekas savādāk" nav nekāds arguments.

  1.  2 0

  leilona 4 (2143)23 9 g  

  Ļoti labs jautājums!   Tā kā atbilžu vērtēšanā nedrīkstu piedalīties, tad pievienojos DrDestroy, jo viss, kas ir ANONĪMI, tiešām ir diezgan kroplīgi. Jo tas pat nav VIEDOKLIS. Manā reālajā dzīves telpā tādas parādības sauc par gļēvulību. Apmēram - neko pateikt nevaru, paņemšu akmeni, izsitīšu logu un pa kluso aizlaidīšos. Mazliet skumji. Mazliet smieklīgi. (Šovakar viens tāds pamatīgi pa irc(u) paplosījies. Ievērojāt? Šeit tas ir smieklīgi. Reālajā dzīvē tas būtu... Brrr!)

  1.  2 1

  Freda (28) 5 (4004)1822 9 g  

  Tik ļoti vēlies kritizēt??
  Bet piekrītu.. Ir jāievieš, ka obligāti ir jākomentē, kāpēc šī atbilde napatika. Citādi tiešām vērtē pēc tā, ka atbildes autors vienkārši nepatīk. Un šis portāls pārvērtīsies par naida pilnu vietu, kurā viens otru tikai kritizē.
  Es personīgi nevienu kritizēt netaisos. Viens domā tā, bet otrs citādāk. Un vai kāds ir vainīgs pie tā, ka viņš domā tā un ne savādāk?? Katram ir tiesības uz SAVU viedokli!

  1.  1 0

  Ciepanick (40) 6 (14053)3317 9 g  

  Jā,tagad vēl kaut kādi anonīmie parādījušies. Man te mērķtiecības trūkumu nopēla,kā vēl nekad! Jā,bet žēl ka šeit jautājumos nevar iediskutēt!

  1.  2 2

  fixaa 6 (7283)2729 9 g  

  Manai atbildei par to balsošanas jautājumu arī atzīmēts ir, ka nepatika... nebrīnīšos, ka tāpēc, ka atzīmējis krievs :D Un tu jau pareizi saki par tām atbildēm un dažādību.
  Zini, man vienalga, cik šito atbildi vērtēs ar mīnusiem vai kā (vai pat izdzēsīs), bet es pateikšu, ko domāju. Krievi latvijā sāk pārāk uzkundzēties! man nav pretenziju, ka krievs ir Latvijā UN māk ar mani runāt latviski neuzkundzējoties un uztverot mani par līdzīgu, nevis zemāku, jo šeit ir Latvija ar oficiālo valodu - latviešu. Man ir prieks, ja krievu valodā runājošais iemācās arī latviešu valodu un to arī pielieto. Bet, ja krievs Latvijā nemāk ar mani latviski sarunāties, nu tad, sorry...mani tas kaitina. Vēl jo vairāk - kā ellē ratā krievs var dabūt te oficiālu darbu, ja teju ne nieka nemāk latviski?Netālajā Maximā viena pārdevēja vispār ne vārda latviski nemāk. Nesen aizbraucu uz Bolderāju pavazāties... apkārt vieni vienīgi krievi. Iegāju veikalā - tur pārdevēja knapi kaut ko uz latviešu valodas pusi mācēja izmocīt. Sajūta it kā es būtu uz Krieviju aizbraukusi.

  Es personīgi atbildes vērtēju pēc to satura, nevis pēc tā, kas ir rakstījis. Ja man atbilde patīk - ielieku plusiņu, ja nu galīgi ne, tad ielieku mīnusiņu.

  Būtu labi, ja tam, kurš vērtē atbildi negatīvi, būtu iespēja izvēelēties - vērtēt negatīvi+komentēšanas iespēja vai vērtēt negatīvi, bet anonīmi (nav vērtēšanas iespēja). kaut kā tā. vajadzētu ierosināt tādu lietu adminiem :)


  1.  0 0

  Flash07 (33) 4 (1515)210 9 g  

  Sākumā nav šķiet varēja arī iekomentēt kāpēc nepatīk, bet miera labad, laikam deletēja tādu iespēju. Un jā, domāju, varētu ieviest kādus diskutējamos jautājumus.. (kaut kā speciālu kategoriju)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system