Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc nevar komentēt atbilde nepatika?
  Būs "kašķi", plēšanās, skaidrošanās utt.. :) Samazināsies apmeklējumu statistika.
  Es tikai par atklātību un iespēju komentēt. Pašam varbūt mazāk, bet itin bieži redzu, kad "nepatika" iespiests kāda cita ircieša ļoti labai, skaistai, loģiskai, argumentētai atbildei, un te jau vairs nav mans subjektīvais vērtējums/viedoklis, it īpaši, ja runa iet, piemēram, par tehniku, zinātni, konkrētiem faktiem, skaitļiem utml... Acīmredzot personisko ambīciju kaut kāda pakropla izpausme. :)
 • Kāpēc, nevar atstāt savu komentāru autoram pie "Atbilde nepatika" ?
  Es , kaut ļoti reti, bet ielieku. Bet tad arī uzrakstu atbilds autoram, ka tas biju es vai dodu saprast savā atbildē bez aplinkiem mājieniem.  
 • Маn vērtējums "Atbilde nepatika" sniedz gandarījumu, bet neteikšu kāpēc-Kādas emocijas"Atbilde nepatika "tas sniedz tev?
  Gandarījums toč tas nav. Kārtējā smagā "atkal jau es domāju savādāk" nopūta. Tas nav forši. ES visu mūžu esmu atšķīrusies no citiem, un ja es visu laiku necenstos pieslīpēties būtu vēl lielāks frīks :D Tomēr gribās būt tā kā citiem, kā mazam pūkainam zaķītim, gribās reizēm cilvēkiem patikt :)
 • Kāds ir bijis smieklīgākais/muļķīgākais/absurdākais iemesls par ko kāds jums ir ielicis - nepatika atbilde?
  Man laikam bij viens   aita tada.. par kkadu jautajumu ko viens dzeks bij uzdevis par sieviesu pulksteni... bet stulbakais bij kad ir viens cilveks kursh ja es saku balts - vins melns, tatad    es neticu - vinsh tic   utt..
 • Jums draugiem.lv netracina tas, ka tie pušķi aizsedz visu cilvēka bildi?
  aga, viss feiss vienos lakstos, man vispaar kaitina, gan laksti sejaa, gan buchas, gan taas baltaas pljekas utt.
 • Vai tevi citreiz netracina sevis paša raksturs?
  Nenormāli kaitina...  
  Pēc horoskopa esmu lauva, ar visām no tā izrietošajām sekām. Dzīvot vaja uh un ah, zaudēt neprotu. Nesen esmu sapratis, ka meitene pēc kuras rāvos un visādi izpildījos, manis vietā ir izvēlējusies vienu vienkāršu lāga puisi, kurš viņu dara laimīgu. Lai arī meitene man sagādājusi neskaitāmas galvas sāpes un ar veselo saprātu saprotu, ka tas ir tikai labi, ka mūsu ceļi ir šķīrušies, tomēr vēl aiz vien nespēju pieņemt, ka manā vietā viņa ir izvēlējusies kādu citu, gandrīz vai ar galvu sienā jāskrien, jo tika piedzīvoti daudzi interesanti brīži, kurus nevaru izmest no galvas. Šad tad, satiekot viņu, ar savu klātbūtni cenšos ieviest domu, ka varbūt viņa ir kļūdījusies, parādīt, ka tas esmu tas pats vecais labais es . Kaut gan redzu, ka cilvēks ir laimīgs un ļoti labi zinu, ka tā ir bez maz vai svētība, ka viņa ir no manas dzīves ārā.
  Vienmēr esmu teicis, ka labprāt iemainītu savu ''pirksti gaisā, baudi to ko dzīve dod'' raksturu pret kaut ko mierīgu. Nebūt neesmu tusētājs, tomēr iekšējās cīņas ar sevi un saviem principiem brīžiem var padarīt traku.
  Tarakāni galvā rosās ne pa jokam. Šausmīgākais ir tas, ka lauvas raksturs nonāk pretstatā reālajai dzīvei.
 • Tev netracina tie banneri, kas vienmēr kaut kur apkārt zibinās?
  jā, tie, kas aizsedz visu bildi un kurus nevar izslēgt.. izlīzos ar refresh
  pārējiem nepievēršu uzmanību
 • Vai juus dazreiz netracina durvju zvans?
  Tracina,tracian.Un man veel vinjs bij tik skaljs un taa melodija kaadu minuuti skan..Pee..
  Tieshi taa iemesla deelj vinjs vairs NEDARBOJAS :D Juutos atvieglota
 • vai citreiz jums netracina ta cilveku vienaldziba ??
  Nea, es neko nopietnu nejautāju.
  Paskaties pats kas te "sēž", beigtie botāni, ma*kas, narkomāni, dzērāji totālākie...
  Ko no tādiem var gaidīt?

  Bet ir protams arī daži tīri ciešamie un sakarīgie... ^_^
 • Vai Jūs netracina mūžīgi pieštaukātā pastkaste ar reklāmlapām?Es tak viņas nepasūtu!
  Tracina, bet mums nav sakārtota likumdošana, lai varētu tiesāt šos reklāmas devējus. Mums sētniece visu sakārtoja tā, ka mums blakus ir kaste, kur visi metam iekšā šīs reklāmas un viņa vēlāk aizvāc..


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system