Labākā atbilde

  1.  1 0

  edzuks (33) 5 (4422)321 12 g  

  Pats neko prātīgu nevarēju izdomāt tāpēc sameklēju kaut ko, kas varētu palīdzēt!!!!

  JAUTĀJUMS:

  Skumstu pēc bijušās mīlestības


  Vēlos lūgt tev kādu padomiņu. Lūdzu, palīdzi!
  Man ir 18 gadu. Mācos 3. kursā. Man ir kāda liela problēma. Es draudzējos ar kādu džeku I. Es ar viņu sadraudzējos, kad man bija 15 gadi. Mēs draudzējāmies trīs gadus. Mūsu attiecības bija foršas. Dienas pagāja jautrībā, pastaigās, gājām uz bāriņiem, disenēm. Viņš man iemācīja mīlēt mūziku. Viņš pats ir mūziķis. Spēlē ģitāru, sintezatoru, drusciņ bungas un arī kolosāli dzied. Es iemācījos bundzinieces amatu. Protams, mūsu draudzībā bija arī mazi strīdi. Viņam bija ļoti daudz draugu. Viņš bija ļoti labsirdīgs pret draugiem. Arī viņš mani ļoti mīlēja. Bija periods, kad es pati pret viņu biju riebīga. Taču es savu kļūdu centos labot, veselu nedēļu es viņu lutināju un mīļoju. Kādā dienā viņš atnāk pie manis un saka: «M., es tevi vairs nemīlu un negribu vairs ar tevi draudzēties.» Šo šoku es ciešu jau pusgadu. Nākamajā nedēļā redzēju, kā viņš ar citu meiteni skūpstījās manā priekšā. Nākamajā dienā mūsu starpniece Kristīne man teica, ka viņš mani vēl mīl. Nezinu, kā lai viņu aizmirstu. Viņš tagad ir Vācijā – strādā. Es uzrakstīju viņa mātei vēstuli; nezinu, vai rīkojos pareizi. Mūsu attiecības taču bija kā roka ar cimdu. Bija arī liels sekss. Esam bijuši viens pie otra ciemos neskaitāmas reizes, kaut mūs šķīra 70 kilometri. Vēlos viņu aizmirst, bet es nespēju. Lūdzu, palīdzi!
  Imisusī M.

  ATBILDE:
  Mīļā M.!
  Jebkura šķiršanās ir sāpīga, vēl jo vairāk, ja tā ir negaidīta un pēkšņa. Reizēm nepieciešams pat gads, lai pārstātu sērot un atgrieztos reālajā dzīvē. Necenties izdarīt neiespējamo – aizmirst viņu. Pirmkārt, tas nav iespējams, otrkārt, vai tiešām Tu gribi izdzēst no savas atmiņas trīs savas dzīves gadus. Kā pati raksti – skaistus gadus. Tev vajadzētu nevis nepārtraukti domāt, ka Tev viņš jāaizmirst, bet sākt domāt, kas ir tas, ko Tu vēlies no savas dzīves šobrīd, sākt domāt par nākotni.
  Un vēl viens padoms. Centies kārtot savas attiecības bez starpnieku palīdzības. Ne draudzenes, ne draugu mammas nevar nokārtot to, ko tu pati neesi varējusi izdarīt. Ja tev ir palicis kaut kas nepateikts, kaut kas nesaprasts vai pārprasts, uzraksti par to pati savam draugam!

Atbildes

  1.  2 0

  Mis_Me (31) 6 (14758)31133 12 g  

  Ne mees taadi - dziive taada ;[

  1.  1 0

  Dziniss 5 (3692)412 12 g  

  vai tad tā ir!?

  1.  0 0

  agapimuu 6 (18082)3937 12 g  

  jo baudu tas sagada

  1.  0 0

  daartuce 5 (3371)413 12 g  

  jo nemaakam uzmineet otra veelmes..

  1.  0 0

  SinChuliiTe 2 (316)3 12 g  

  wōōi šis ir diezgan sāpelīgs jautājums, un man šķiet ka arī tu uz to pilnīgu atbildi neradīsi, jo wariāciju war būt tiešām ļoti daudz. pirmāmkārtām runājot par džekiem - wiņi bieži wien newēlas sāpināt meitenes, bet nodara pāri wiņām neapzināti. parasti gadās ka meitenes tiek sāpinātas tikai tad ja džeks ar kādu citu attiecību laikā ir nolaidis. tāā ir wisbiežāāk - bet tgd padomāājam, ja wiņam šī attiecīgā meitene ar kuru wiņš bija kopā reāāli patiktu, wiņš neko tāādu nedarītu - tas ir pierādīts fakts, bieži wien puiši spēlējas ar meiteņu jūtām pēc smagiem atraidījumiem wai sakāwēm tā teikt atriebjoties mums arī jūtot nelielas bailes, ta4u nepamatoti. waram teikt, ka džekiem wienmēr ir patikusi daudzweidība. :)

  1.  0 0

  swekis 4 (1377)36 12 g  

  taapeec ka vinni ir idioti un llaujas  tikt saapinaati!!

  1.  0 0

  Igarj (34) 4 (1602)25 12 g  

  Labi ka es neesmu tāds sāpinātājs jo nemāku to darīt ja viena tad viena un uz visiem laikiem ja viņa ir skaista,gudra un pievilcīga nu kā piemēram tu Noriņa

  1.  0 0

  richijosans 5 (4883)2518 12 g  

  vienmeer atrod ķip labāku vai arii meli

  1.  0 0

  kaagribi (60) 6 (15341)237 12 g  

     Ne jau otra sāpināšanas dēļ meitene pamet puisi vai otrādi - pamet tāpēc, ka konstatē - man viņš/viņa nu NAV īstais!!. Bet ko dara pamestais/ā - sāk pats sevi sāpināt un ne par ko negrib pieņemt, ka otram arī bija tiesības izvēlēties....., v obščēm - uz dzīvi jāskatās pozitīvi(viss, kas notiek,  - notiek uz labu), un cienīt otra vēlmi dzīvot bez MANIS.....

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system