Labākā atbilde

  1.  0 0

  predator1989 7 (23245)4729 1 g  

  Tas alkoholisms ir vnk nenosakāms jēdziens tādā gadijumā.
  Jo alkoholiķis ir tas, kas lok katru dienu pa druskai, arī drusku ielakt ir dzeršana, bet katru dienu.

  Jautājums - Pirmais ir cilvēks kas ik pec laiciņa ierauj pa glazītei. Viņš ir atbildīgs cilvēks. Viņš netrako un nebļaustas, bet tomēr viņš pa visu dienu izdzer veselu pudeli.

  Viņš izlok veselu pudeli dienā????
  Nu tur tad ir jaarstējas.

  Jo saproti, viņam garšo, atkarība.
  Neatkarīgi vai visu vienā reizē vai izlok ik pa 50ml pēc 1h.

  Tie abi gadījumi ir slimi, tā tad neeksistē pieņemamais un nepieņemais.
  Jo viņi abi dzer..

  Atbildīgs cilvēks tur nav neviens, ne tas, kas lok ik pa stundai, vai vienā vakarā 0,7 un aizmieg pie galda.
  Viņi abi ir 0


  Atbildīgs būs tas, kas to nedarīs mājā un ģimenes lokā.
  Bet takā abi lok un viņiem "itkā" ir ģimenes, viņiem patiesībā ir rokā granāta kuru pats aizdedzinājis  
  Un tad, kad viņa sprāgs, tad paraus visus sev līdz, sevi, ģimeni utt.

Atbildes

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13455)51034 1 g  

  1. Tips.
  Jo tas esu es

  1.  0 0

  GucciR 6 (12256)4621 1 g  

  Darba dienās nelietoju alkoholu. Sestdienās iedzeru pa aliņam. Kad kādi svētki, tad jau stipro dziru, bet tā ar mēru nevis, ka parubos
  Vispār ar alkoholu īpaši neaizraujos.

  1.  0 0

  Fischerspooner 6 (7892)1716 1 g  

  Jautajums absoluti neatbilst tam ko redzu ieksha :(

  Runajot par 1. variantu, tas ir absolutas bleinas, ja kads reizi nedela dzer tad vinsh ir alkoholikis, es reizi nedela 1 aci iemetu TV, tagad es esmu atkarigs no ta?
  Atkarigs tu esi vienigi tad kad pret pasa gribu tu nevari atteikties no kaut ka, te absoluti janoshpaujas uz to ko doma citi.

  1. man noteikti simpatize labak, jo nekur nav teikts ka vinsh nedara visu to pasu ko 2. , tik sim nav pagiru, respektivi istaba nesmird pec alkohola un sikajam tas nav jaosta.

  Otrais variants principa nevares ilgi saturet situaciju tadu kaa taa ir, ar tik parmerigu alkohola lietosanu vins drizuma paliks bez darba vai smadenem, kas abi ir saistiti

Līdzīgie jautājumi

 • Ka pareizi taupiit naudu, ja vinju visu laiku gribaas teereet? :)
  PIRKT TIKAI VAJADZĪGAS MANTAS
 • Šis nu šodien būs mans pēdējais limitētais jautājums. Izniekot to vai arī pajautāt ko būtisku? Ai - lai iet!
  Šoreiz melis26 tiešām paspīdēja ar jautājuma izpratni, bet tie 5-6 km šoreiz ir pilnīgas aplamības. Dalēja taisnība ir raikina31, bet dzīvnieku pasaulē ir aprīnojami piemēri.
  Example: haizivis asins smaržu sajūt 10 jūdžu, ne km, attālumā kur šīs smaržu molekulas pārvietojas lēnāk un ir daudz ne-koncentrētākas. Abos gadījumos jāņem vērā straumes vai vēja virziens, bet es, kā profesionāls suņkopis varu droši teikt, ka 5 km suns lauku apvidū to nevar saost. Te vairāk taisnība melis26 versijai.
  Bet dzīvnieku pasaulē ir zināms fakts, ka taurini viendienīši spēj nolidot 10-15 km lai sapārotos, kā orientieri izmantojot tieši šīs smaržas.
 • Kā būtu pareizi?
  DEGUNA katetru
  p.s. nevis vaJ bet vaI.
 • kaa pareizi?
  Es main, tu main, viņš main! Vai tā i pareiz?
  Pareizi ir eksaktās zinātnes!
 • Kā tad ir pareizi? :)
  raksti latiiniski - Lilium asiaticum, buus toch pareizi, jo netaa klejo abi varianti latviskajam.
 • Kā pareizi kūpināt pīpi?
  Mja. Man arī ir pīpe - neredzi bildē? Dara tā: lauž divas cigaretes, saturu ieber pīpē, aizdedzina un lēnām pakšķina. Lai nenodzistu, pīpes galvai virsū jātur īkšķis, ik pa brīdim atverot. Jāpīpē intensīvi, citādi dzisīs. Iespējams, ka no tādas pīpēšanas Tu kleposi un pīpi noliksi plauktā kā suvenīru.
 • Kā tad ir pareizi?
  ja pazīstu otra gaumi ,tad cenšos izdabāt,bet ja ne paļaujos uz savējo
 • Ko nozīmē - pareizi dzīvot ?
  Seit man ir stasts.
  Viena meitene, tiesam visjaukakais cilveks pasaule. Vinai bija talants uz visu - muziku, gimnastiku, vina rakstija daudz un loti daudz lietas dzive vinu aizrava- it ipasi cilveki. Vina bija milestibas pilna. Kad vina runaja vinas acis bija tik pat patiesas cik vinas vardi.
  Augstskola vina peksni pamodas ar neizskaidrojam sapem krusu kurvi. Vina izstaigaja pa arstiem un specialistiem, un vini noskaidroja, ka vinai ir asins vezis, bet teica, ka nekas vel nav zaudets. Nakamo 3 gadu laika vina izgaja cauri visadu limenu sapem, vemsanu, kamer arsti izmeginaja visu uz vinu.  25 gadu vecuma vina nomira no retas asins slimibas, kuru arsti ta ari neizskaidroja.

  Otrs cilveks. Ne tik talantigs, bet loti gudrs, it ipasi ar naudu un biznesu. Vinam citi nerupeja. Cik es uzzinaju, vina darba galvenais punkts bija atnemt citiem cilvekiem naudu. Parsvara tiesi vecako paaudzi, kuri suri gruti ir sakrajusi sev naudu. Vina iemesls sam bija ''Vini nevienam nav vajadzigi, tapat driz mirs.''
  Tagad, vinam naudas pietiek un vel pari paliek. Vins vel nav iekluvis nepatiksanas, jo vins zin ko vins dara. Vinam nav nekadas veselibas problemas, dzivo ar savu sievu modeli un 2 berniem liela maja.

  Pamaciba? Sliktas lietas notiek ar labiem cilvekiem un labas lietas notiek ar sliktiem. Diemzel, cilveki izmanto so ka attaisnojumu neko nedarit. Bet paskaties uz so no citas puses. Vina stasts parada, ka labas lietas notiek sai pasaule, vinas stasts ir iemesls, kas liek mums saprast, ka dzive nav garantiju.

  Pasaule bez garantijas ir pasaule, kura tev ir jaizdzivo katra diena, jo tu nezini cik laika tev ir. Un tie kas saka ka dzive ir par garu.. jums nebus vairak laika, neka ir dots, izmanto iespeju mainit pasauli.
 • Kā pareizi ir "atā" vai "attā"?
  "atā" ir pareizi ;)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system