Labākā atbilde

  1.  0 0

  Dusiite 6 (7177)2416 10 g  

  nu ko lai saka, bastotaajs ;D

Atbildes

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420111 10 g  

  Nē, nebūtu pareizi! Tad sanāk, ka ja kādā dienā būtu paredzētas tikai 4 stundas, tad tu uzskatītu, ka arī nav jāiet?

  1.  0 0

  Smoking_monkey 5 (2578)25 10 g  

  pec manas logikas-jaa, buutu pareizi :D... bet tomeer labak ir iet.

  1.  0 0

  ragnese13 4 (1818)28 10 g  

  nepareizi. 4 h ir daudz

  1.  0 0

  mmmmmaza 5 (3140)139 10 g  

  tad jau varbūt vispār neej uz skolu un sāc vicināt slotu kā sētnieks

  1.  0 0

  Reperiite (29) 6 (9762)3937 10 g  

  viss atkarīgs no tā cik vērtīgas ir tās stundas.. uz tādu fiziku, piemēram, es noteikti aizietu, pat ja tā būtu vienīgā stunda tajā dienā.. bet ja vācu valoda.. tad gan ne:D

  1.  0 0

  agapimuu 6 (18082)3937 10 g  

  tas ir vairak neka nekas

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 10 g  

  nē.. katra stunda ir svarīga. var daudz ko palaist garām...

Līdzīgie jautājumi

 • kaa pareizi?
  Es main, tu main, viņš main! Vai tā i pareiz?
  Pareizi ir eksaktās zinātnes!
 • Kā tad ir pareizi?
  ja pazīstu otra gaumi ,tad cenšos izdabāt,bet ja ne paļaujos uz savējo
 • Kā pareizi pagātnē būtu vārds "sokās"?
  ...suksījās.
 • Kā būtu pareizi?
  DEGUNA katetru
  p.s. nevis vaJ bet vaI.
 • vai ta ir pareizi ??
  Tas saucas - otra acī skabargu redz, savā baļķi neredz. Man visbiežāk uz kļūdām uzrāda tie, kuri paši tās regulāri pieļauj. Tas laikam ir veids, kā pašam izcelties uz otra cilvēka fona - uzrādot otra kļūdas, savējās tiek pastumtas malā un pats līdz ar to izskatās balts un pūkains.
 • Vai tas būtu pareizi?
 • Kā pareizi ir "atā" vai "attā"?
  "atā" ir pareizi ;)
 • Ko nozīmē - pareizi dzīvot ?
  Seit man ir stasts.
  Viena meitene, tiesam visjaukakais cilveks pasaule. Vinai bija talants uz visu - muziku, gimnastiku, vina rakstija daudz un loti daudz lietas dzive vinu aizrava- it ipasi cilveki. Vina bija milestibas pilna. Kad vina runaja vinas acis bija tik pat patiesas cik vinas vardi.
  Augstskola vina peksni pamodas ar neizskaidrojam sapem krusu kurvi. Vina izstaigaja pa arstiem un specialistiem, un vini noskaidroja, ka vinai ir asins vezis, bet teica, ka nekas vel nav zaudets. Nakamo 3 gadu laika vina izgaja cauri visadu limenu sapem, vemsanu, kamer arsti izmeginaja visu uz vinu.  25 gadu vecuma vina nomira no retas asins slimibas, kuru arsti ta ari neizskaidroja.

  Otrs cilveks. Ne tik talantigs, bet loti gudrs, it ipasi ar naudu un biznesu. Vinam citi nerupeja. Cik es uzzinaju, vina darba galvenais punkts bija atnemt citiem cilvekiem naudu. Parsvara tiesi vecako paaudzi, kuri suri gruti ir sakrajusi sev naudu. Vina iemesls sam bija ''Vini nevienam nav vajadzigi, tapat driz mirs.''
  Tagad, vinam naudas pietiek un vel pari paliek. Vins vel nav iekluvis nepatiksanas, jo vins zin ko vins dara. Vinam nav nekadas veselibas problemas, dzivo ar savu sievu modeli un 2 berniem liela maja.

  Pamaciba? Sliktas lietas notiek ar labiem cilvekiem un labas lietas notiek ar sliktiem. Diemzel, cilveki izmanto so ka attaisnojumu neko nedarit. Bet paskaties uz so no citas puses. Vina stasts parada, ka labas lietas notiek sai pasaule, vinas stasts ir iemesls, kas liek mums saprast, ka dzive nav garantiju.

  Pasaule bez garantijas ir pasaule, kura tev ir jaizdzivo katra diena, jo tu nezini cik laika tev ir. Un tie kas saka ka dzive ir par garu.. jums nebus vairak laika, neka ir dots, izmanto iespeju mainit pasauli.
 • Kā pareizi kūpināt pīpi?
  Mja. Man arī ir pīpe - neredzi bildē? Dara tā: lauž divas cigaretes, saturu ieber pīpē, aizdedzina un lēnām pakšķina. Lai nenodzistu, pīpes galvai virsū jātur īkšķis, ik pa brīdim atverot. Jāpīpē intensīvi, citādi dzisīs. Iespējams, ka no tādas pīpēšanas Tu kleposi un pīpi noliksi plauktā kā suvenīru.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system