Labākā atbilde

Atbildes

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    ar sishanu :D

    1.  0 0

    LinDa101 1 (198)2 18 g  

    Sho dziives dalju esmu aizmirsusi...:)
    Laikam vecaaki pacentushies lai es to neatcereetos!!!:DDD

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    mamma un tētis palīdzēja iemācīties

    1.  0 0

    frozen_flame 6 (18654)3747 18 g  

    pati ņēmu grāmatu un mācījo lasīt....

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31860 18 g  

    Man diendienā, ejot uz bērnudārzu, bija jāiet garām ēkai ar uzrakstu "Sporta skola"... Sākumā prasīju vairākas reizes, ko tas nozīmē, pēc tam jau atcerējos... Un vēl vēlāk man nopirka spēļu plastmasas burtiņus.... Un kopā ar mammu lasījām pasaku grāmatas..

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Sākumā man iemācīja burtus, kas bija uz klucīšiem ar bildēm, pēc tam iemācījos lasīt.

    1.  0 0

    fixaa 6 (7283)21252 18 g  

    mamma spieda maaciities... veeeeeeeeeeeeeeee

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 18 g  

    man to mamma iemaaciija 4 gadu vecumaa..uzreiz saaku ar pieaugusho graamataam :)

    1.  0 0

    kashkiigaa 5 (2968)317 18 g  

    Ar piezimi dienasgramata...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system