Labākā atbilde

  1.  0 0

  predator1989 7 (22479)4941 5 g  

  Kad pensija ir drošā vietā????

  Principā Odium77 +1
  Jo cilvēkam pensija nekad nebūs tāda kādu viņš to vēlas, vienmēr kaut kas pietrūks, kāds izstraucēs visam procesam kas ar to saistīts.

  Takā tāds vārds pensija ir kā ar pirkstu mākoņos rakstīts vārds.
  Te viņa ir, te nav.

  Tad tiešām labāk ir nevis cerēt uz to,ka tev no kopējā katla kāds atmetīs kādu procentu, bet gan panākt to, ka tu savā pensijas vecumā vēl kādam esi noderīgs, kāds tev ir blakus un ierāda tev kādu siltu vietiņu ar patstāvīgu atbalstu, kura laikā tev nav jādomā par to, ko rādīs rīt pa tv ar uzrakstu - pensiju samazināšana, vai pensiju izmaiņas.

  Viņa ir drošā vietā tikai tad, kad tu pats atrodies drošā vietā..
  Vot tā..

Atbildes

  1.  1 0

  Odium77 7 (43716)3413 5 g  

  Vispār jau nekad. Gribējās teikt, ka tad kad ir sakrāta čupiņa ar zeltu, tā lai pietiek, bet tad iedomājos, ka to noglabāt tā pat nevar 100% droši, jo to tāpat var nozagt. Sakrāsi bankā, banka var bankrotēt. Sakrāsi valsts fondā, valdība var iztērēt. Ieguldīsi vērtspapīros, akcijās utt, tās firmas var bankrotēt, naudas vērtība var kristies, finansisti savas figņās var izbraukt uz tādu mazo investoru rēķina, nu kā wallstrītā notika, kad finanšu firmas, savos zaudējumos izbrauca uz mazo rēķina, kādi nopelnīja citronus, kādi saglābās virs ūdens, bet mazie palika bez naudas, iekrājumiem utt. Drīzāk jāsaka, ka drošākā pensija ir bērni, mazbērni, kas strādājot var atmest kaut ko.

  1.  0 0

  Izredzetais (30) 6 (11469)2420 5 g  

  kad kabatā

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system