Labākā atbilde

    1.  0 0

    Lindinja111 (35) 5 (2958)28 17 g  

    nevienam, katram ir savas problēmas, kaut gan no malas izskatās, ka viss ir ideāli...

Atbildes

    1.  1 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Godmanim.

    1.  0 0

    Perfekta 6 (7385)228 17 g  

    ne man

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 17 g  

    miljonaariem

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    tas kurš pirtī
    viegli viņam pačurāt

    1.  0 0

    Ulisita (31) 6 (9412)31250 17 g  

    khm.... laikam, ka putnam debesiis [vismaz dotajaa mirklii, kad vins lido]    Bet ja taa padomaa, pat putnu var nosist jebkas un jebkur    

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    kaķiem. :D

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Nevienam, laikam.

    1.  0 0

    vurdalag2 (46) 4 (1075)39 17 g  

    man ir viegli

    1.  0 0

    filozofs1991 6 (6605)3856 17 g  

    Viegli ir tam, kurš aizgājis aizsaulē - pārējiem līdz tam vēl ejams grūts ceļš.

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 17 g  

    es dzirdēju, ka tas esot lūzeru teiciens.. un es viņu nelietoju. ne tagad, ne pirms dzirdēju šo apgalvojumu.
    man viss ir atkarīgs no garastāvokļa, nevis vai man ir Gucci somiņa vai nav.. un gar svešu ļautiņu djēlām man nav nekādas daļas.

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 17 g  

    mm tam kurš ir nokārtojies!!!! WC

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 17 g  

    laikam jau Saemai!

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 17 g  

    tiem kam nauda un vara...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system