Labākā atbilde

  1.  3 0

  likky666 7 (27714)3816 6 g  

  Daudz kas. Neveiksmīgas attiecības, neveiksmīga ģimenes dzīve, atstumtība no apkārtējiem, vientulība. Dažreiz ir grūti saprast "ko es daru nepareizi?", "vai tad es tiešām esmu tāds kroplis/e, ja mani neviens nemīl?" utml... Šīs problēmas visu laiku krājas un cilvēks nonāk arvien lielākā izmisumā un tāpēc bieži vien var redzēt šādus uzrakstus. Tas principā ir sauciens pēc palīdzības. Ja redzi šādu uzrakstu, parunājies ar šo cilvēciņu. Varbūt uz brīdi viņam/viņai kļūs vieglāk.

Atbildes

  1.  2 0

  auzu_viirs 3 (878)38 6 g  

  Nāk prātā  dziesmas nosaukums"I hate Myself and Want To Die".
  Varbūt domājot par sevi sliktu u  ienīstot sevi iznāk uzvirzīties uz īstajiem eksitenciālās dabas jautājumiem. Tie kas smaida paliek smaidot. Bet kapā katrs reiz ielienam. Protams ka pesimisti un depresijas nomāktie ļaudis nekad neradīs patīkamu ainu kopējā sabiedrībā, varbūt pat ar to tie tiek izstumti.

  1.  2 0

  Rigas puika (29) 6 (13191)51762 6 g  

  Manuprāt pilnvērtības trūkums/ uzmanības deficīts/ + likky666 palīdzības sauciens (cieņa, interese, rūpes, atbalsts, uzticība, bla, bla, bla...).
  Stulbi - pašam ar tā mēdz būt, (ja nu kādam manis , nabadziņa paliks žēl?   ) šad tad jau ar nostrādā, bet vairākumā gadījumu, it sevišķi i-netā,   aiziet uz kandidatūru palātā #04, Tvaika ielā 2. (jo redz, to tā ne katrs saprot, iedziļinās, tai saucienā un vieglāk jau ir ap*irst, nekā palīdzēt - tā tas bija un būs)
  Vot piem krievu pusē uztaisi aptauju ''Vai ir vērts dzīvot?'' Jā/Nē - un ta sāksies...tu lupata, tu dirsīts...
  Protams, katrs grib ko savu, un nedaudz ar gruzījās, par to kā nav, bet līdz nīšanas robežai, tie tomēr smagi gadījumi.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system