Labākā atbilde

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 6 g  

  Iespamošu. :) Godīgi sakot, "pie kājas" kas ir ar citiem cilvēkiem.. nopietni. Mana dzīve nav tik garlaicīga, lai rakātos pa citām un analizēt, kam kur kāds un kapēc gemorojs iemeties!  
  Ar tādiem protams!- un nevajag sevi mocīt, tērēt tolerancē utt utjp. -  ja ir pieaudzis, pieskaitāms, rīcībspējīgs, normālu valodu nesaprot - PA RAGIEM! I savu veselību, nervus, enerģiju ietaupīsi, gan laba mācība būs tam - betonpaurim.

Atbildes

  1.  0 0

  dzhonsons (28) 6 (5344)225 6 g  

  Kas nu ar kurējo - ar citu sieva, ar citu mīļākā, ar citu atkal nabadzība un posts.

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 6 g  

  Mums agrāk laukos bija tāda diezgan liela jauniešu kompānija. Vakarā vienmēr salasījāmies un kā saka "tusējām". Bija viens sīcis, daudz jaunāks par mums, kurš arī vienmēr gribēja būt kopā ar mums. Viņš neīdēja un nelūdzās, bet vienmēr gāja tur, kur mēs gājām. Lai kā arī mēs viņu dzītu prom, pēc kāda laika viņš mūs kaut kā tomēr vienmēr atrada. Tas bija kaitinoši. Visādi mēģinājām iestāstīt, ka viņš tur nav vēlams un, ka viņam vispār jau sen ir laiks iet gulēt, bet viņš nekad neklausīja. Varbūt vienkārši negribēja saprast. Mamma viņam, protams, par to neko neteica, jo mūsu kompānijā bija viņa vecākie brāļi un māsa. Tādiem cilvēkiem galvā ieslēdzas klikšķis un viņi visu dara pa savam, gribot līdzināties citiem. Uz šādiem cilvēkiem reti kad iedarbojas arī tiešas frāzes. Visdrīzāk, ka viņi tās ignorēs. Bet caur puķēm teikt vispār nav jēgas.

  1.  0 0

  weronika800 6 (19393)3411 6 g  

  ja jau tāds auns,tad nav vērts taisīt  ''ceremonijas''-vai nu sakiet pa tiešo:ej no kurienes nācis..
  vai nu pa ''kupri''.............
  ir tādi,kas nemaz savādāk nesaprot

  1.  0 0

  seville 7 (25758)339 6 g  

  nu, gan jau saprot, bet ir kaut kāda tāda motivācija, kas liek paciest nemitīgu atraidīšanu.
  mierā tādi neliekas.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai drīkst runāt pretī vecākiem cilvēkiem?
  Da pie vinas vietas gadi - bļins - ja kaut kāds mērglis galīgo tuftu dzen man ko, pirms uzšaušanas pa muti vai d..t pasūtīšanas viņam personas kodu uzprasīt??????
  A ja viņš nezin??? Vot dimbā!!!!  
  (Es nerunāju par sirmgalvjiem - tas ir pavisam kas cits). Un tāpat es uzdiskutēju, bet prātīgi, ar smaidu, ievērojot cieņu un toleranci un KĀRTĪGI IEKLAUSOTIES viņā. Bet ar tiem, kas jau prātu izkūkojuši, nerunāju vispār/ ja vien nav vajadzīga palīdzība utml)
 • Kāda jēga cilvēkiem ir dr.lv afišēt vai viņi ir vai nav brīvi?
  Kāpēc gan ne? Iekš dr.lv tak ir visi mani draugi un tādā veidā reāli var visiem darīt zināmu, ka esmu brīva sieviete un dabūjama (ja nu kas), a to nav diez cik forši iet pa ielu un sen neredzēts draugs nāk pretī un vismaz 10 reizes apjautājas kā man iet ar manu puisi, kad taisamies precēties, vai nevēlos ar savējo piedalīties kādā tusiņā utt.
 • ko jūs domājat par cilvēkiem???(dziļāk,vēl dziļāk...)
  Nepatīk man tādi, jēga uzdod jautājumu ja pats zini atbildi?
  Tad jau labāk uzdod savu jautājumu tā "Kāds ir jūsu viedoklis? [skat iekšā, dziļāk un dziļāk]"
  un pie paskaidrojuma tad jau rakstīt ko viņi vēlas uzzināt.
  P.S
  Labāk būt idiotam nekā pārāk gudram ;D
 • kāpēc cilvēki "mētājas ar grēkiem"? (sīkāk iekšā)
  Amm.. Te jau viss ir pateikts.... Tā ir, jo lielākajai daļai ir kauns atzīt savas kļūdas un melus.... Tāpēc uzreiz arī visi citi tādi ir. Mēs paši sevi par tādiem pataisām.... :S Rūgtā dzīves patiesība ;) Bet vajag saņemties un ticēt tikuntā, lai cik sāpīgas nebūtu beigas :(;)
 • Tu spēj ticēt cilvēkiem??
  UZTICOS tikai paarbaudiitiem cilveekiem..Ticeet jau ticu daudziem..bet ot ticeeshanu var sagraut loti aatri.. Vienreiz pie4akareeji mani-Tava vaina,otreiz-mana.. labs teiciens..
 • ko jus domajat par tiem cilvēkiem kas strādā WEb čata vadītājiem?
  darbs ir darbs,ka tik alga apmierina!
 • Vai tu uzticies cilvēkiem????
  Uzticēties var divējādi -
  1) vai nu izkratīt otram sirdi un pastāstīt kaut ko par sevi
  2) vai nu paļauties uz otru, ka viņš tevi nepievils
  Pirmajā gadījumā uzticos daudziem un spēju būt pret viņiem atklāta, bet lai es paļautos uz kādu un rēķinātos ar to, ka viņš mani nenodos un nepievils manu uzticību, man otrs cilvēks ir ļoti labi pirms tam jāiepazīst.
 • Kāpēc cilvēkiem patīk, ka viņiem ir slikti?
  cilvēkam vienkārši patīk, ka viņu pažēlo, mierina.. bet ir arī tādi, kuri šādā veidā manipulē ar apkārtējo jūtām, lai vienkārši pievērstu sev lielāku apkārējo uzmanību..
  bet, protams, reizēm jau der nedaudz paskumt, jo - ja nebūs skumju, tad arī priekam nebūs īstās garšas ;)
 • Vai TU bieži palīdzi citiem cilvēkiem? Kā tu esi palīdzējis?
  ja tas ir manas iespejas, tad palidzu. bet reizem nakas ari atteikt, jo citi tavu izpalidzibu sak izmantot un sak uztvert to ka passaprotamu lietu, ka tu nekad neatsaki. tapec nedrikst pieradinat pie ta, bet censties saprast, kad palidziba otrajam tiesam ir vajadziga un kad vins pats par sevi labi varetu parupeties
 • vai jums patīk būt sliktajiem cilvēkiem???
  Reizeem jaa. Beerniiba apatika jaa. Toreiz taa doma bia taada, ka ja esi slikts, no tevis neviens neko labu negaida :D Dari palaidniibas jo taapat jau esi palaidnis. Tachu baigi sen shis ir paarslimots.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system