Labākā atbilde

  1.  0 0

  sNuuFix (32) 4 (2321)27 16 g  

  Mīlēt noteikti ir labāk, jo labāk dot citiem nekā tikai ņemt un labāk dod negaidot neko pretī! Diemžēl mīlēt vienpusēji un nesaņemt to pašu pretī ir ļoti sāpīgi Tev pašai...
  Būt mīlētam... tas uzliek atbildību... atbildību ja ir līdzjūtība... atbildību par to lai nesāpinātu to kas Tevi mīl...

Atbildes

  1.  0 0

  [TR]Binoklis (32) 2 (464)14 16 g  

  buut miileetam un miileet citus! :)

  1.  0 0

  seeya 5 (2821)615 16 g  

  gan viens, gan otrs. vai tad nee?

  1.  0 0

  cukcuk 2 (268)2 16 g  

  nevaru bez abiem diviem..

Līdzīgie jautājumi

 • Kas ir svarīgāks Tev tavā sapņu mājā?
 • Kas jums ir svarīgāks?
 • Kas ir svarīgāks?
  Ja cilvēks ir harmonijā ar sevi un apkārtējiem, jūtas komfortabli, ko var sniegt mīlestība...kā arī psiholoģiski necieš...tad domāju, ka visu pārējo, ieskaitot naudu, viņš sasniegs..secinājums viens, ja iet privātajā dzīvē, tad iet arī darbos un naudas pelnīšanā. Mīlestība ir pamats uz panākumiem..
 • Kas tev svarīgāks vecāki vai otrā pusīte?
  Neviens man nevar likt izvēlēties starp šīm divām lietām, kuras ir nesalīdzināmas. Gan vecākiem, gan otrai pusītei ir sava loma un nozīme cilvēka dzīvē, un tie viens otru neaizstāj!
 • Kas jums svarīgāks?
  Noteikti taads, kur labs kolektiivs. Jo ja tu esi speejiigs darbinieks un maaki sevi paradiit, tad arii atalgojumu tu vari paaugstinaat. Un patiikami darba apstaakli to veicina.
 • svarīgs jautajums
  Viņi vēlas pievērst uzmanību un ar šo gājienu pieprasīt, lai Latvijā būtu otra - krievu valoda. Uzskatu, ka šādiem gājieniem šeit, Latvijā, NAV vietas. Tāpat kā praidiem.

  Neviens neliedz šiem cilvēkiem braukt uz Krieviju, Maskavu un tur piedalīties šādos gājienus. Cik esmu dzirdējis, ar vilcienu nav tik dārgi un traki tikt uz turieni. Arī Krievijas vēstniecībā šiem cilvēkiem nebūs problēmas iegūt vīzu.

  Visi, kas ir pret latvisku Latviju ir jāierobežo. Savos pulciņos lai dzīvo, bet nevis uzbāž savas prasīvas ne savā zemē. Pietika to 50 padomju gadu, kad Latvija un latvieši tauta tika varmācīgi nīdēta.

  Latvieši varēja aizbraukt uz Īriju dzīvot un strādāt, tad krievi,kuriem te nekas nepatīk, ja ļoti gribēs, aizbrauks uz Krieviju. Jāņem vērā, ka Krievijas federācija aicina viņus atgriezties savā valstī.

  Katram ir savs stūrītis šai pasaulē un šo cilvēku, kuri vēlas šo gājienu, stūrītis ir kaut kur plašajā Krievijā.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system