Labākā atbilde

  1.  0 0

  sNuuFix (26) 4 (2320)27 9 g  

  Mīlēt noteikti ir labāk, jo labāk dot citiem nekā tikai ņemt un labāk dod negaidot neko pretī! Diemžēl mīlēt vienpusēji un nesaņemt to pašu pretī ir ļoti sāpīgi Tev pašai...
  Būt mīlētam... tas uzliek atbildību... atbildību ja ir līdzjūtība... atbildību par to lai nesāpinātu to kas Tevi mīl...

Atbildes

  1.  0 0

  [TR]Binoklis (25) 2 (464)14 9 g  

  buut miileetam un miileet citus! :)

  1.  0 0

  seeya 5 (2821)515 9 g  

  gan viens, gan otrs. vai tad nee?

  1.  0 0

  cukcuk 2 (268)2 9 g  

  nevaru bez abiem diviem..

Līdzīgie jautājumi

 • Kas ir svarīgāks?
  Ja cilvēks ir harmonijā ar sevi un apkārtējiem, jūtas komfortabli, ko var sniegt mīlestība...kā arī psiholoģiski necieš...tad domāju, ka visu pārējo, ieskaitot naudu, viņš sasniegs..secinājums viens, ja iet privātajā dzīvē, tad iet arī darbos un naudas pelnīšanā. Mīlestība ir pamats uz panākumiem..
 • Kas jums svarīgāks?
  Noteikti taads, kur labs kolektiivs. Jo ja tu esi speejiigs darbinieks un maaki sevi paradiit, tad arii atalgojumu tu vari paaugstinaat. Un patiikami darba apstaakli to veicina.
 • svarīgs jautajums
  Viņi vēlas pievērst uzmanību un ar šo gājienu pieprasīt, lai Latvijā būtu otra - krievu valoda. Uzskatu, ka šādiem gājieniem šeit, Latvijā, NAV vietas. Tāpat kā praidiem.

  Neviens neliedz šiem cilvēkiem braukt uz Krieviju, Maskavu un tur piedalīties šādos gājienus. Cik esmu dzirdējis, ar vilcienu nav tik dārgi un traki tikt uz turieni. Arī Krievijas vēstniecībā šiem cilvēkiem nebūs problēmas iegūt vīzu.

  Visi, kas ir pret latvisku Latviju ir jāierobežo. Savos pulciņos lai dzīvo, bet nevis uzbāž savas prasīvas ne savā zemē. Pietika to 50 padomju gadu, kad Latvija un latvieši tauta tika varmācīgi nīdēta.

  Latvieši varēja aizbraukt uz Īriju dzīvot un strādāt, tad krievi,kuriem te nekas nepatīk, ja ļoti gribēs, aizbrauks uz Krieviju. Jāņem vērā, ka Krievijas federācija aicina viņus atgriezties savā valstī.

  Katram ir savs stūrītis šai pasaulē un šo cilvēku, kuri vēlas šo gājienu, stūrītis ir kaut kur plašajā Krievijā.
 • Kas Jums šķiet svarīgāks? :)
  Mīli sevi un citi mīlēs tevi.. piekritīšu, ka savas domas ir primārās. Citi var domāt visādas brīnumu lietas, bet nekad nesinās tavu patieso būtību un to kāds cilvķs īsti tu esi. :) To zini tikai tu pats. :)

  Tāpat man.. pajāt ko citi domā līdz brīdim, kad tas sāk pārvērsties rupjībā un aizskaršanā. :)
 • Kas tev svarīgāks vecāki vai otrā pusīte?
  Neviens man nevar likt izvēlēties starp šīm divām lietām, kuras ir nesalīdzināmas. Gan vecākiem, gan otrai pusītei ir sava loma un nozīme cilvēka dzīvē, un tie viens otru neaizstāj!
 • cik jums sex ir svarīgs.......????
  Domāju, ka bez sexa pasaule būtu pavisam savādāk iekārtota, ievirzīta un citu mērķu vadīta, bet viss leicina par citu kārtību un citām sakarībām. Tad jau laikam ir ,un ļoti būtiski ir sexa nozīme procesos, kas vada un organizē cilvēkus.
 • Kas jums ši dzīvē ir svarīgs?
  mana meitinja...
 • Kas jums ši dzīvē ir svarīgs?
  berni,gimene un milestiba...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system