Labākā atbilde

    1.  2 0

    christy 7 (20416)4976 18 g  

    Zāli kopā kūrijuši.

Atbildes

    1.  1 0

    Sheyliina 7 (38652)419184 18 g  

    Nezinu vai pēc likuma viņiem ir atļauts teikt "Laimīga ceļa" vietā tekstu "Tu labi izskaties! Turpmāk ieslēdz gaismas!" vai nav, bet neko citādi nelikumīgu līdz šim vēl neviens nav atļāvies izdarīt.  

    1.  1 0

    zigits 4 (1664)27 18 g  

    Pastoties šajās atbildēs... Jautājums tad Jums?
    Kas policisti nav cilvēki? Viņi kaut kādi roboti ir vai kā?
    Man vismaz šķiet, ka viņiem arī gribās atpūsties kā visiem pārējiem un dzīvot normālu dzīvi!

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    Emm :D satika manu draudzeni(pazinju) un vinja man zvanija, lai tip satiktos un, kad satikamies ar vinju kooaa bija LIELS apsargs! :D
    Vinsjh mani pakjera aiz rokas un izveda aaraa no disenes. Kauns :D tas tach nebija likumiigi mani sazvaniit taa ;D

    1.  0 0

    legionars78 (48) 6 (16132)3547 18 g  

    aizstaaveeju nepaziistamu meiteni uz ielas nuu tip divi piekasiijaas es iejaucos kad saaku ar abiem kauties menti pieskreeja un ieshaava ar nuuju pa muguru no aizmugures, bet kad saaka skaidroties , izraadaas ka ments bijis tikai paaris dienas policiijaa un protams tie divi ar tika ar briidinajumu

    1.  0 0

    Mis_Me (37) 6 (14780)31244 18 g  

    Ar policistu kopā esam sadzēruši :D

    1.  0 0

    edzuks (39) 5 (4436)433 18 g  

    Nav sastādījuši protakolu par to, ka sabiedriskā vietā (parkā) esmu pieķerts dzerot alu!!!!  

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    manas mammas brālis bija policists. un ta kā mums ir privātmāja, tad visnelikumīgākais ko esmu viņu klātbūtne darījusi ir gadus 10 atpakaļ kopā ar šiem tusējusi

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    man vispar nav bijusi darisana ar policistiem  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system