Labākā atbilde

  1.  5 0

  leilona 4 (2143)23 10 g  

  Ja cilvēki grib, lai suns dzīvo CILVĒKU pasaulē un pēc visiem civilizācijas likumiem, tad cilvēks arī atbild par SAVĀ pasaulē pieņemtajām uzvedības normām. Suns būs cilvēka labākais draugs tikai tādā gadījumā, ja cilvēks viņu būs tā IZAUDZINĀJIS. Suņu saimnieku atrunas nelaimes gadījumā ir nepieņemamas.

Atbildes

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4620 10 g  

  Ja tas ir ārpus privātas, nožogotas suņa saimnieku teritorijas, tad vainīgi ir visi iepriekšējie un cietuši un tajā skaitā tagad arī Tu.
  Mēs daudz, ko negribam. Bet ir jādara. Oki, Tev roku nenokoda, rīkli nepārgrauza un par to prieks. Gaidīsim ziņas par nākamajiem jautrajiem piedzīvojumiem. :)
  p.s. Sorry - lasot Christy atbildi, piemirsu par Tavu jautājumu.
  Vain;igi!? Protams, debīli saimnieki, kas laiza lopam visus galus un izlaiž lupatlēverēs, kā rezultātā, izdara ļaunumu. Un ne mazāk vainīgi ir šitie... sakostie, kas neveic attiecīgas darbības. Un tā tas viss velkas, līdz kamēr kādam bērnam galva nograuzta. Sūda gabali, biorio, var;ētu šaut tos saimniekus suņu vietā, bet sēdēt cietumā dēl sūda - paŗāk dārgs prieks.
  RAKSTI IESNIEGUMU!

  1.  1 0

  christy 7 (20416)4857 10 g  

  Man vakar iekoda rokā. Suns nebija saimnieka uzraudzībā, bet brīvā vaļā. Un nav jau pirmā reize, kad kādu viņš sakož.   Protam, saimnieki apgalvo, ka suns ir potēts pret trakumsērgu, bet potēšanas apliecību uzrādīt negrib un negrib arī,lai policijā griežas, jo suni vai nu atzīs par bīstamu, vai nopotēs. Žēl jau ir, bet nu.....

  1.  1 0

  dzhonsons (31) 6 (5248)225 10 g  

  Saimnieka vaina.

  1.  1 0

  marcis-m (36) 7 (39249)31678 10 g  

  Saimnieku un tikai, kaut arī saviem vecākiem jāpieskata bērns, lai nerausta suni aiz astes un ar pirkstiem nelien svešam suncim purnā

  Interesanti ir tas, ka 50% ir sakodis pašu suns

  1.  0 0

  Sarma 6 (7773)226 10 g  

  Viennozīmīgi-saimnieks vainīgs! Pārāk slinks bijis,lai savu mīluli skolotu!

  1.  0 0

  seville 7 (25364)339 10 g  

  Tā ir gan saimnieku vaina.
  Ja nedarbojas ar suni, neaudzina, nepieskata.
  Vispār pirmā doma bij - kam tādam zvēram dzīvot.
  Bet visam tak esot jēga un saturs uz šitās zemes, mja.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai tas ir tas kam jānotiek?
  Attiecības ir svarīgas, bet nevajag aizmirst arī par personīgo dzīvi! Dažreiz ir tā ka kad izveidojas pāris tad tiek aizmirsti draugi.... un ja nav draugu tad vienīgais ar ko kontaktējas ir tā otrā pusīte.... un protams ka ja kontaktējas tikai ar vienu cilvēku tad agrāk vai vēlāk viņš "piegriežas" =//
 • vai bieži tā notiek......
  Gadās jau bieži!!!   zato ir liela kompānijas izvēle!!!    ;]
 • Kas notiek ar usb?
  # Pārliecinies, ka Izredzetais ieteiktais štrunts vispār strādā.. Pieslēdz pie citas kastes..
  # Ja tomēr tas štrunts strādā, tad sāc domāt vai tikai k-kas nav kastē svilis, lai gan 6USB ar vienu piegājienu ir smags gājiens..

  Vispār, kas par perētājsistēmu..?  
 • Kapēc tā notiek?
  ārsti ir dažādi, un bieži gadās satikt nogurušo ārstu!
 • kas tad notiek?
  Nevajag izmantot bezmaksas pieejamos vai zagtos failus, tad arī nebūs tik daudz problēmu ar visādām kļūdām un lapu nepilnībām.. Un lielākoties mājaslapu īpašnieki pēc pamācības ir uzstutējuši gatavu mājaslapu, bet lai to apkalpotu zināšanu nepietiek..
 • kas notiek?
  ai kaut kādus sūdiņus tak viņiem gribās savārīt te, jo savādāk ir garlaicīgi, neviens nesūdzās, nekasās utt
 • Kas tur notiek?
  kādreiz arī ar tiem mms tā bija, tas laikam atkarīgs no kā uz ko tu sūti, bet nu es nezinu...man no zz un zz fiksi nosūtas :)
 • Kādēļ tā notiek?
  Piedzīvojumus vajag un gruzons pazudīs...
  Dzīve bez čakariem ir garlaicīga -)))
 • Kas tur notiek?
  Tur notiek kaut kas interesants! :D
  Vīruss, kontakts, iestatījumi, temperatūras režims, cietnis... daudz, kas var būt.
  Avira nav Dievs, it īpaši, kā 99% tās lietotājiem, free version. :)
  Esmu diletants, bet pēc tāda simptomu apraksta, domāju, atliek cerēt uz kādu pieredzējuša(vai varbūt ne tik pieredzējuša) datoriķa varbūtības trāpīšanu desmitniekā.
  Attaisi vaļā, izkustini, pārbaudi kontaktus, štekerus, pāŗspraužamos pozīciju slēdžus. Ievelc kaut to ACC free, lai izskenē un salabo sistēmas reģistra ceļus, iztīri no drazas, izpūt putekļus. Nu tas tā - par skādi nenāks.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system