Labākā atbilde
-
0 0
Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g
ir redzēti jau līdzīgi video. īpašas emocijas jau vairs neatstāj, bet nu fakts tāds skumīgs tas ir. Bet nu arī jāpadomā, cik daudz bērnu aiziet bojā spontānos abortos, kad neviens pie tā nav vainīgs. Mūsdienās diemžēl aborti jau ir ieborēti cilvēku apziņās kā kaut kas normāls un pieņemams.

Atbildes
-

-

-
0 0
mminna 6 (8661)425108 17 g
jā... šo video pirmo reizi skatījos bija pasmagi... :(
tas ir skumji un Jā, spēj mani aizkustināt !
-
0 0
zemeniite-lv (34) 4 (2379)324 17 g
mani aizskustina vairāk dzīvnieki patversmēs nekā cilvēku bezadbildība!

-
0 0
munkss (40) 8 (207590)556571 17 g
Man vairāk aizskustina Alises iela http://www.youtube.com/watch?v=N_NxXWkk8ks
Mums, latviešiem, šinī jomā ir lielāka pieredze
Arī pamestie dzīvnieki uz ielām
-
0 0
JUSTHATEME 7 (32687)346199 17 g
taa ir muusu skarbaaa dziive!!!!!!sitaads nespeej--taa ir dziive!!!!!mani aizkustina mazi beerni ar moment limi maisinos---nokritusi-apreibusi un pazudusi!!!!!

-

