Labākā atbilde

Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Ko NAV jautri darīt kailam?
  Iet uz tualeti, kad var pieķert draudzenes mamma vai tēvs..  
 • kokos rapties ir jautri?
  kad biju mazins, to vien dariju. cereeju kljuut par tarzaanu
 • Vai Tu šodien jūties jautri...?
  nenormāli jautri....
  sēžu darbā viena,kā pirks un jautrojos bez gala
 • Cik jautri jusuprat ir stradat ledusskapī?
  Tu vēl pasaki ka rītdien tev jāstrādā tosterī un parīt finiera plāksnē.
  Tās telpas, kur saldē produktus sauc bikiņ savādāk!

  Bet nu cerams ka ieslēgs tevi :)))
 • Kāpēc Latvijā nav atļauta divvīrība, būtu taču jautri, vai ne???:}
  un kas tur jautrs? vēl vīri sadalīt nespētu - un viņi abi ir griboši!! Tur takš var nošauties!!:D atrunu aptrūktos!:D
 • Kā jautri un interesanti nosvinēt dzimumdienu kopā ar draugiem?!
  Tev vajag atrast vietinu kur ir upe blakaam un kempings.Noiire kempingy spelejat futbolu dazaadas speeles ar laivaam pa upeem makskereet.Tas ir baigi prikoliigi. Ja Liepajas pusee tad pie Baartas upes ir kempings "Neptuuns"
 • KUR var jautri nosvinēt dzimšans dienu ar draugiem?
  Gandrīz jebkur - atkarīgs no iesaistītajām personām. Gandrīz!? Jā - man, piemēram, ne īpaši patiktu svinēt tur, kur kaut kādi sveši deguni vazājas, ļurkājas, klanas ap Tavu galdu, pa pāli sākas vēl kaut kādas debīlas "razborkas" utt..
  Tātad - ja laika apstākļi atļauj un nav kaut kādas izmežģītās bāru mimras kompānijā, pie dabas, kas tagad ir diezgan nosacīti. Līdz ar ko otrs variants - uz vietas dzīvoklī, ja platība un ģimenes stāvoklis atļauj, nākamais - dārza māja, vasarnīca. Paši saimnieki, ne par ko nav jāatbild, nav jāskatās pulkstenī utt... Tātad - nav morāliskās spriedzes, lieku izmaksu. Nākamais - viesu māja - izzinam cenas, piesakam, noorganizējam nokļūšanu.
 • Kas ,jūsuprāt, būtu svarīgi, lai sagaidot Jauno gadu būtu jautri?
  Svarīgi būtu tagad izgulēties ,un šodien nepārsniegt vakardienas uzjautrinošās vielas.:)
 • Ar jums baigi jautri, bet nav vairs kas ielej. Jaiet buus guleet!
  saldus-beidz dzert,uz sex wilks traki
 • Mēs noskaidrojām, ka daudziem ir savi mājdzīvnieciņi, mājlopiņi, bet, kādi tie ir - mīļi, traki, slinki, jautri, ... ?
  Hm, ar ko lai sāk? Man to ir bezgala daudz. Kaķi - septiņi saimniecībā, plus trīs no kaimiņu mājām, kuri nāk padzert tikko slauktu pienu. Visi mīļi un, protams, zaglīgi. Ja kas garšīgs (desa, gaļa vai pat sunim domātie kauli) stāv uz galda un durvis uz ārpasauli ir vaļā, tev atliek tikai pagriezt muguru, kad daļa no provianta jau mētājas pa zemi. Īstenībā jau laukos kaķi nav īpaši jābaro, jo - kas tad ķers peles un žurkas? Tādēļ, izņemot pienu, "cietā" barība šiem kustoņiem jāgādā pašiem, ko daži arī dara. Interesantākais, ka trīs kaķenes rindas kārtībā nostājas pie durvīm ar peli vai pat putniņu zobos un neēdīs to tikmēr, kamēr tu neesi viņas uzslavējis par labu darbu. Ja es neesmu tuvumā vai aiz'ments citur, tad nākot uz māju redzu pie durvīm rindiņā nolikto medījumu.... Ai, aizrakstījos par kaķiem, bet man taču vēl ir govis, teļi, cūkas, sivēni, aitas un trīs gaiļi ar savu vistu harēmu. Ja par visiem tagad jāraksta, baidos, ka man pietrūks pacietības, un Tev arī apniks lasīt. Citu reizi.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system