Labākā atbilde

    1.  2 0

    evil-devil (37) 6 (8935)2518 16 g  

    kad man ir slinkums vai nogurums es nedaru neko! parasti gulju gultaa vai kapaaju kaadu speeliiti datoraa (parasti arii tas pieriebjaas) un tad meegjinu aizmigt, ceriibaa ka velaak mani pamodinaas kaada drauga telefona zvans kas mani aicinaatu kautkur paseedeet, ietuseet, iedzert kaadu alinju!

Atbildes

    1.  1 0

    RorschachGirl 6 (8823)3425 16 g  

    vistrakakais laikam jau ir tas, ka es neeju uz tualeti... es vinai varu paiet paris reizes garam, bet slinkums iet ieksa :D

    1.  1 0

    egoiste 6 (6435)2721 16 g  

    Paņemu rokās kādu labu grāmatu, palasu un parasti uznāk lielais miegs.

    1.  1 0

    Dwinite 7 (32063)41872 16 g  

    Nekārtoju māju, nemācos, nu vsp nedaru neko, kur vajadzētu normālu fizisku vai garīgu piepūli... tad parasti vai nu skatos TV, sēžu pie datora un kko klikšķinos vai vnk guļu :)

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 16 g  

    tur jau tā lieta ka nedaru itin neko! kad ir slinkums ! :D

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 16 g  

    neslinkoju :P

    1.  0 0

    Nixon77 5 (3251)25 16 g  

    Katrā ziņā nekādi darbi nenotiek.

    1.  0 0

    baiba845 5 (2521)315 16 g  

    Ja man ir slinkums, es nedaru PILNĪGI NEKO.
    Dažreiz pat draugos iet ir slinkums. Bet tik slinka reti kad esmu :D

    1.  0 0

    ella0494 3 (853)27 16 g  

    Kad slinkums nedaru neko   , kad nogurums - eju gulēt  

    1.  0 0

    citronu_cilveeks 4 (2039)212 16 g  

    tad es noteikti nemazgāju traukus

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system