Atbildes

    1.  0 0

    Skydlakam 6 (10927)3858 19 g  

    neko

    1.  0 0

    haralds (74) 6 (6719)237 19 g  

    Ka latīņu saknes un ka nekā izdomāta, ka nav izņēmumu, ka gandrīz vienīgā "mākslīgā" valoda, kura tā knapi velk, bet nav nosprāgusi dabīgā nāvē.
    Cretino degenerato, la porko impotento, fuckeris cian patrinon!

    1.  0 0

    zemenjux 3 (629)13 19 g  

    man grāmatplauktā stāv vārdnīca. reiz to pāršķirstīju, sapratu, ka interesanta un skaista valoda. nonacu pie slēdziena, ka nākotnē būs vien jāiemācās:))

    1.  0 0

    Lucija (67) 5 (2579)128 19 g  

    Tā ideja izgāzās.Tā bija mākslīgi radīta veloda,kuras pamatā vajadzēja būt internacionalismiem un vienkāršotai gramatikai.Viņa nekļuva populāra- kā tika pareģots.

    1.  0 0

    Raich85 (40) 2 (250)1 19 g  

    tagad palasot komentaarus jau kaut ko vairaak - pirms tam par taadu bija pirmaa dzirdeeshana

    1.  0 0

    kaagribi (67) 6 (15341)237 19 g  

      Dzīve ir skaista! Es mīlu irc. .....

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system