Labākā atbilde

    1.  0 0

    evil-devil (37) 6 (8935)2518 17 g  

    tad uzskati ka arii vinjsh tev nepatiik!

Atbildes

    1.  3 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427247 17 g  

    Kā ko darīt?

    1. Aizej uz darbu..
    2. Ieslēdz rādio, kad priekšnieks blakus
    3. Un uzliec Inokentija Mārpla dziesmu - Eu priekšniek! (..es tevi sabradāšu!)

    1.  1 0

    Nullespunkts (41) 6 (17833)4853 17 g  

    Iegādājies ziepju trauciņu un ziepes... :)

    1.  1 0

    Country 6 (11601)229 17 g  

    Tu uz darbu ej, lai kādam patiktu vai profesionāli paveiktu darbu? Es vienreiz aizgāju pie sava šefa un paprasīju vai viņam pret mani ir, jo man liekas, ka viņš uz mani ne tā skatās un tādēļ slikti jūtos. Izrādījās, ka viss ir Ok, tikai viņam bija savas problēmas, kuras nevarēja atrisināt.

    1.  1 0

    wix 6 (10846)3446 17 g  

    Dzīvo tālāk un priecājies...
    Es visu kolēģu priekšā savam priekšniekam pateicu, ka es viņa priekšā neklanīšos un uz vedera nelīdīšu... ŠKiet ar to mana karjera darba arī apstājas...
    Bet doties tagad man tas pat neizsaka nekadus aizradījumus, viņš pat acīs man vairs neradās...

    1.  1 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Visiem nekad nepatiksi un neizdabāsi - galvenais, pildi apzinīgi savus darba pienākumus, un tad viņš tev nevarēs piesieties kā darbiniecei, bet ja tu viņam nepatīc kā cilvēks, tad tā ir viņa problēma!

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 17 g  

    meklee citu darbu!!!

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 17 g  

    tad jau vins tevi nebutu pienemis

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system