Labākā atbilde

    1.  0 0

    angrines 5 (2612)1311 18 g  

    iemet viņam ar papīrgrozu...

Atbildes

    1.  1 0

    nahNiku (38) 6 (9179)2517 18 g  

    kas tev ir pret to priekšnieku? :D

    1.  0 0

    agneseTev (54) 7 (33013)4522 18 g  

    Kāpēc TU viņu tā ienīd? Vai Tev vajadzīga negatīva gaisotne vietā, kur pavadi savu darba laiku? Nesaprotu. Ej prom no turienes, ja Tev šis darbs neapmierina. Vai viņš Tev algu nemaksā?

    1.  0 0

    Chortinjsh (44) 4 (1707)29 18 g  

    hmm... izdari kaut ko, kas bija jaaizdara vinjam, vai arii, vienkaarshi uztaisi vinjam kafiju un netiishaam izlej... :)

    1.  0 0

    Drogas 5 (3047)2616 18 g  

    Noveli viņam visu to labako un viss var mainities !

    1.  0 0

    nLighted (37) 7 (47187)51466 18 g  

    Nah, nē...
    Es savu priekšniecību dievinu =DD
    Man prosta šodien algu paaugstināja =DD

    Tagad vajag tikai devalvāciju =))

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system