Labākā atbilde

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 10 g  

  Kā ar fizisko?
  Ja pareizi atminos, kaut ko biji minējis par snaiperizmu. :) Bet ja nopietni, dodies aktīvajā dienestā. Tagad BS līmenis ir   Izbraukāsi pasauli, būs iespeja pamācīties , ja vēlme, ārvalstu kara skolās, garantēts atalgojums, sociālie, pensija. Normāla vīrieša izvēle! Un nav, ko domat - vot aizsūtīs, nošaus utml. Piespiedu kārta nekur nevienu nesūta. UN Viennozīmīgi civilistos nelames gadījumu skaits relatīvi ir lielāks neka dienstniekiem. Interesanta tehnika, interesanti cilvēki, pastāvīgi kaut kas jauns - tāds vārds "rutīna"  nepastāv (ja nu vienīgais - iespersies par kaut kādu noliktavas pārzini vai personaldaļā     ) - bet katram savs.

Atbildes

  1.  1 0

  houseworx (31) 6 (19904)3629 10 g  

  man bija tads pats jautajums, es ari nebiju teicamnieks, taka neredzu jegu iet uz augstskolu, domaju sjobivat no latvijas nakoshvasar, redzes ka bus citur... ceru ka tur zale bus zalaka

  1.  1 0

  leuw 5 (3855)125 10 g  

  Hmjā, tava kļūda, ka nedomāji par to 11. klasē - t.i. tad tu būtu apņēmies labāk mācīties un, iespējams, tev tas izdotos. Lai nu kā, kas darīts - darīts.

  Izvērtē:
  * ko tev patīk darīt;
  * kādi ir tavi mīļākie mācību priekšmeti skolā un/vai kādas tēmas atsevišķos priekšmetos tev likušās interesantas;
  * ar ko nodarbojies ārpus skolas - kas no tā visa tev varētu likties saistošs ikdienā;
  * kas ir tev interesējošās profesijas un kādi priekšmeti ir padziļināti jāapgūst, lai veiksmīgi studētu šīs lietas.

  Man nebija šaubu par budžeta vietām (kaut arī nekāda teicamniece nebiju) - tiku budžetā 4 LU studiju programmās, bet man bija un joprojām ir lielas grūtības saprast, ko es vēlos darīt un vai tas, ko pašlaik studēju, vispār man tik ļoti patīk, lai ar to nodarbotos visu dzīvi. Tā ka, noteikti padomā par to, kas tev pašam patīk, ne tikai to, vai tas ir pieprasīts, populārs un kāds vēl ne - šoreiz domāt tikai un vienīgi par sevi ir ĻOTI nepieciešams.

  1.  0 0

  predator1989 7 (22459)4937 10 g  

  Ai vienā vārdā - (labāk neteikšu to vārdu)
  Tā vidusskola!?
  Un!
  Vajag izvēlēties arodskolu.
  Jūs tagad pabeidzat videni un nezinat ko darīt  
  Vajag iet uz arodeni un tad maukt projām uz citām zemēm, jeb arī tepat var ar tāda tipa diplomu dabūt darbu, protams kāda tipa profesiju tu esi apguvis.
  Tad, kad tev ir kāda profesija rokā, nevis kaut kāds atestāts par vidējo izglītību, tev ir lielākas izredzes iekļūt darba tirgū un iegūt labāku darbu.
  Nu ja baidās iet uz augstskolu dēļ tā, ka netiksi budžetā!!!!!
  Kā sacīt mūslaikos viss maksā naudu...
  Nu par to jau vajadzēja domāt jau 10 klasē, ja gribēji būt teicamnieks un pretendēt uz budžetu.

  1.  0 0

  spiganina 6 (9660)41445 10 g  

  mana māsas meita,arī nebija teicamniece,bet toties labi zināja angļu valodu un viņa gāja tieši uz valodām.nolika starptautisko angļu valodu eksāmeni un tagad mācās Dānijā un ir ļoti apmierināta.Tur cilvēki ir pretimnākoši un plus vēl viņa pa brīvdienām,vakaros strādā un vēl normāli nopelna.Šito gadu viņa pabeigs par datoru dizaineri,kā tur pareizi sauc un tad viņa ies pa biologu līniju mācīties,jo tur vajag biologus un arī labi maksā.
  Tā kā mēģini tikt uz ārzemēm un mācīties tur.Ir lielāka priekšrocība

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system