Labākā atbilde

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 18 g  

    Pentax vai Nikon - cik zinu, tad Nikon ir it kā labi! :)

Atbildes

    1.  2 0

    Gusiz 6 (7513)228 18 g  

    Pirmais tāds profesionālāk skanošs! Tāpēc es par 1.!

    1.  1 0

    angrines 5 (2612)1311 18 g  

    nezinu, bet man patīk OLIMPUS

    1.  1 0

    Mis_Me (37) 6 (14780)31244 18 g  

    Es arī neko nerubīju šitajās lietās, bet Nikon skan labi :D

    1.  1 0

    Kruzo 6 (8753)3764 18 g  

    Es tomēr paliktu pie Sony

    1.  0 0

    FISHERSPOONER 6 (7721)2632 18 g  

    Es tur daudz nejēdzu :D bet tas pirmais nosaukums skan labi :D

    1.  0 0

    shika_galva 6 (6100)2317 18 g  

    Nikon d60

    1.  0 0

    gunarsons 5 (2643)314 18 g  

    es palikšu pie sony kurš ir ražots kīna nevis korejā jo bieži vien ir ta ka veikalos tirgo sony no korejas nevis no ķīnas...a no ķīnas var dabūt ļõti reti pie mums...nu un vel vari mēģināt canon 400d..:D:D:D:D:DD:D:D:D

    1.  0 0

    sophisticated (36) 6 (11350)2619 18 g  

    Pentax

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system