Labākā atbilde

    1.  2 0

    Letinhs 7 (48143)410131 18 g  

    nu noteikti es pateiktu ( jancīgi garšo ,vai gatavoja sievas māte???)

Atbildes

    1.  0 0

    Ruuuta 6 (7529)4856 18 g  

    Teiktu ka bija ok, nav ko graut cilvēka pašapziņu, gan jau nākamreiz sanāx garšīgāk...  

    1.  0 0

    liiguce (34) 4 (2050)411 18 g  

    neteiktu neko :D

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Nekad neesmu cilvēkiem teikusi, ka man negaršo viņu ēdiens, ja vien tas nav man kāds ļoooti tuvs cilvēks, kuram es droši saku visu, ko domāju un zinu, ka viņš par to neapvainosies.

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 18 g  

    teiktu, ka bija normālas, ja prasa, varbūt teiktu, bet tas un tas bija par sāļu, vai kāds nu tur. ja neko neprasa, tad neteiktu neko.

    1.  0 0

    Ljiljka 6 (5144)313 18 g  

    tewiktu ka bij labi, kaada jeega aizskart cilveeku, nu gan jau naakamajaa reizee izdosies labaak...

    1.  0 0

    drklvbmw 5 (4126)1212 18 g  

    neko neteiktu. :D draugiem ieteiktu lai tur need un vis.

    1.  0 0

    dabasberns 5 (3437)216 18 g  

    Teiktu kā bija...jo pēc manas sejas izteiksmes tāpat viss būtu skaidrs

    1.  0 0

    Fuskis 6 (5058)427 18 g  

      atteiktos sniegt komentarus, bet pateiktu kad bij ok..

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 18 g  

    Ja negaršotu tad neēstu.  

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    labāk paklusētu, toties pavisam noteikti zinātu pie kā neiet ēst

    1.  0 0

    peliite16 5 (4876)126 18 g  

    pateiktu kā bija..

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g  

    Pateiktu  - ēdams jau bija!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system