Labākā atbilde

  1.  0 0

  Hamada (28) 5 (3513)159 10 g  

  pa pagatni nosplauties, kada ir tada paliks, tacu nakotne gan gribetos so to ......... :)

Atbildes

  1.  0 0

  Koldun- (34) 3 (776)28 10 g  

  decl pagaatni tikai decl

  1.  0 0

  stalkers (32) 3 (524)15 10 g  

  Visu kas iespeejams.

  1.  0 0

  Mis_Me (29) 6 (14732)31133 10 g  

  neko, es dievinu savu dziivi

  1.  0 0

  Lailux 6 (6267)21051 10 g  

  Pagaidām viss ir oki! :)) Tā kā pēc izmaiņām vēl neprasās :)

  1.  0 0

  despot_reality (28) 5 (3259)137 10 g  

  savu nostaaju, attieksmi ...

  1.  0 0

  sapnaina 2 (493)4 10 g  

  mazliet pagātni:)

  1.  0 0

  leonella (46) 4 (2006)25 10 g  

  matrimonālo stāvokli:)

  1.  0 0

  nLighted (29) 7 (47187)51356 10 g  

  Da pofig....
  __

  Pagātni izmainīt nevar, nākotni zināt nevar, tāpēc arī mainīt nav ko...

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420109 10 g  

  Ir šis tas, bet tas nav manos spēkos:(

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)4954 10 g  

  visu,Tu zini ko jā un ko nē

  1.  0 0

  MelnaSirds 6 (11035)21132 10 g  

  Daudz ko.

Līdzīgie jautājumi

 • Kas bija tas, ko tu mainīji?
  Brīvajā laikā centos būt ārpus mājām. Pavadīt laiku kopā ar citiem cilvēkiem. Tas bija mans pārdomu laiks. Pēc tam, tad, kad viņam bija brīvs, centos viņu iesaistīt kaut kādās aktivitātēs. Parasti viņš varēja visu diena nosēdēt pie kompja skatoties filmas. Vienu dienu paaicināju kopā iepirkties. Izņēmuma kārtā negājām līdz tuvākajam Rimi, bet aizbraucām uz Alfu. Pirms tam arī sapucējos, kas uzreiz mainīja manu noskaņojumu. Laiks ārā bija jauks, brauciens arī izdevās jauks. Radās doma uztaisīt kokteiļus, jo viņš kādu laiciņu bija strādājis bārā un šo to prata. Tā nu viņam bija iespēja nodemonstrēt savas prasmes un tā viņš atvērās. Ieraudzīju no jauna citā gaismā. tcerējos, ka man arī ir ūdenspīpe, ko nu arī pagatavojām un uzpīpējām. Tovakar sen tā jau nebijām runājušies. Tad nu mēs arī vakaros sākām kopā skatīties filmas. Tad, kad viņš ir darbā, tad mājās parasti nāk ļoti vēlu.  It īpaši 5dienās un 6dienās. Tajās reizēs cenšos viņu sagaidīt un dažreiz viņš tad arī atnes kādu picu. Nesen izdomājām aizbraukt uz Jūrmalu, kur tīri patīkami izstaigājāmies, salasījām gliemežus un atpakaļceļā nopirkām alu un čipsus, ko vakarā notiesājām... Daudz ir devis tas, ka es viņu pierunāju biežāk skūties un nogriezt matus nedaudz īsākus. Tad, kad tu dzīvo kopā ar mīļoto cilvēku, viņa nevīžība ar laiku kļūst kaitinoša. Tas ir jāsaprot abiem un tāpēc vienmēr ir jārūpējas par savu izskatu un arī elpu.

  Vārdu sakot, nekas netika sagriezts ar kājām gaisā.. Vienkārši centos izdomāt ko tādu, kas mūsu ikdienas rutīnu nedaudz pašūpotu un mēs atrastu iemeslu par ko kopā pasmieties. Protams, vienmēr viss ir arī atkarīgs no otrās pusītes. Tā kā es zinu, ka viņš mani ļoti mīl, tad ir gatavs iesaistīties gandrīz jebkurā avantūrā (izņemot iet uz Gan Bei un ēst suši). Ja šī vienaldzība būtu abpusēja, tad varbūt nāktos apdomāt šķiršanos.
 • Vai ko tādu var mainīt?
  man hromam vispār tāda nav. vnk sasprauž grāmatzīmes un sakrāmē favorītus un viss notiek kā gribi.
 • Kas šajā gadā ir mainījis valūtu??
  es.
  jāpiemaksā nav necik, ja vien nemaini bankā. var jau mainīt valūtas maiņas punktos (nuu, kaut vai ALFĀ: kā ieej pa C ieeju, tā uzreiz pa labi). ja arī būs kaut kas jāpiemaksā par pakalpojumu, tad ievērojami mazāk, nekā bankā! to visu man laipni pastāstīja bankas darbinieks, kad iedomājos pie viņa samainīt naudu tas bija laipni no viņa puses
 • ko tu mainītu sevī ja varētu?
  Esmu tāds kāds esmu, neko nevajag mainīt!
 • vai tu vēlētos mainīt savu acu krāsu....?
  Kamdēļ? Man ir skaistas acis.. Vari pārliecināties..:D
 • wēlētos mainīt acu krāsu???
  zaljas acis gribetu!
 • Kāpēc kad liekas, ka viss ir galā, pēkšņi viss mainās?
  kaa tur, bija "nesaki hop, kameer graavis nav paarlekts". taa tam droshvien bij jaabuut, vai arii kaads negribeeja pieljaut, ka viss ir galaa, bet tas nenoziimee ka kaukad driizumaa atkal nebuus viss gandriiz galaa, un taa var gadiities n-taas reizes. peec otraas reizes jau toch vaig dariit visu iespeejamo lai tas buutu ar galaa, a to tiks pazaudeets milziigs laiks bezjeegaa, kaa teikt galojoties.
 • Ko sevī mainīt?
  ja kaut kas zūd, ir kaut kas jāliek vietā,sameklē sev kādu nodarbi,kas tev rada prieku,nu es nezinu,var uz kādiem dejošanas kursiem iet,var sākt dziedāt,var uz aerobiku,ja dusmas,var pamācīties kā sevi aizstāvēt pašai un iet uz tādiem kursiem,vai nodarbībām
  nu cerams,ka manu pamatdomu saprati,
  Lai veicas
 • kāpēc ar laiku vīrieši vīrieši mainās?
  Mainās pat betons ar gadiem!
  Ja cilvēks (pri čom te vīrieši  - ar sievietēm nav līdzīg situāciju??? -viss dzīvē ir 50 uz 50)
  CILVĒKAM IR JĀMAINĀS! Jebkurš no mums šodien jau ir savādāks nekā vakar! Pieredzējušāks/gudraks, stulbāks , trulāks uttt  - tas jau atkarīgs no vides un indivīda.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system