Labākā atbilde

  1.  1 0

  Кэролайн 6 (17626)31236 8 g  

  to saka kad izvairās no tiešās atbildes, vai patiesībā nezin vai tā ir vai nav, vai arī slinkums domāt un lemt kaut ko tad kad to prasa, tāpēc atbild-nu iespējams..

Atbildes

  1.  2 0

  Angelo1989 (30) 6 (10178)3614 8 g  

  iespējams ka iespējams nozīmē kkādu varbūtību

  1.  1 0

  seville 7 (25759)339 8 g  

  mja, vai nu kaitina (jo tracina, ka vienu un to pašu var vislaik jautāt) vai arī mēģina no talākas sarunas/trača izvairīties.

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 8 g  

  Ļoti normāls vārds (droši vien, laikam, var būt, varbūtēji, it kā jā/nē). Ne vienmēr cilvēks var dot 100% garantiju, piemēram, kaut kāda zinātniska/tehniska eksperimenta, operācijas, pasākuma iznākumam, plāna/apņemšanās izpildē, jo ļoti daudz dažādu blakusfaktoru. Tāpat, piemēram, cilvēks var būt nepārliecināts par savām jūtām -ŠAUBĀS! Un tas ir normāli!  Atkarīgs no konteksta un "lietotāja". Un šeit variantu ir ļoti daudz. Tā kā jau atbildējušie ir būtību pateikuši, tad man , iespējams,   , gribas paanalizēt Tevis minēto konkrēto piemēru jautājuma papildinājumā. Nē, neanalizēšu, vnk izskatās ka subjektu A subjekts B tā kā bišk neķer pa pillu, jeb, kā saka tautā:"Vazā aiz deguna!" JO! Ja runa ir par pieaugušu, pilngadīgu, piskaitāmu subjektu B, tad variantu te gaužām maz. Labākā gadījumā priekš subjekta A kā šādu atbilžu cēlonis ir subjekta B pilnīga vai daļēja amnēzija un/vai smadzeņu transplantācja, kā rezultātā subjekts B apzināti neizvairās, bet TIEŠĀM nespēj ar PĀRLIECĪBU dot konkrētu atbildi (Mīļā, vai Tev ir bijis... atbilde:"Iespējams!" Nu nav melots - jo bija viņu daudz, arī ahahols lietots, visi pālī, uzrāvām  grupņiku - esi dzirdējis terminu "ripzāģis"?  - tur tak vairs neviens nevar tikt skaidrībā...nepielejoties un neatstrādājot situāciju pa jaunam... khmm,,nja   ) , kuras kopš cilvēces pastāvēšanas ir:" JĀ un NĒ!" NU TU PATS, VECI, PADOMĀ, kā var cilvēks atbildēt uz DAUDREIZ uzdotu jautājumu par to, ir darījis vai nē, ar :"Iespējams!"   MUURGS! Nu tak uzšau pa muti, uztaisi reamnēziju :D (joks, neka'das vardarbības!!! - vienkāršāk pasūtīt d..t, kaut, protams, nevar izslēgt arī to, ka subjekts B šos jautājumus ir uztvēris kā neētiskus, dziļi intīmus/privātus.. . Vēl tādi atbilžu varianti ŠAJĀ KONTEKSTĀ ir populāri lohu, diplomātu un liberālu pediņu aprindās.

  1.  0 0

  MadMarkoo (37) 6 (5554)2725 8 g  

  iespējams-varbūt kādreiz

  1.  0 0

  iDcore 6 (5989)338 8 g  

  Iespējams, varbūtība, 50/50 ..

  1.  0 0

  VnK_Raimis (28) 6 (9769)3516 8 g  

  Ja tev dialos veidojas tā -->
  Viņš: Mēs vēl tiksimies
  Viņa: Iespējams
  Tad tas nozīmē, ka viņa brauc uz antarktību un tikai uz 4 gadien un ka iespējams tu viņu vairs neredzēsi!!!

  Ja dialogs veidojas tā -->
  Viņš: Drīkst tevi noskūpstīt?
  Viņa: Iespējams
  Teicējs: Skūpsti takš viņu bremze viņai jau apnika gaidīt!!!

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system