Labākā atbilde

  1.  0 0

  spiganina 6 (9661)41443 8 g  

  manā uzskatījumā- Godkārīgs cilvēks centīsies piesavināties citu nopelnus.

Atbildes

  1.  0 0

  Izredzetais (26) 6 (11630)2411 8 g  

  grib būt pasaules naba :) piesevinās cita darbus :)

  1.  0 0

  bante (29) 5 (3983)1425 8 g  

  godkarigs- cilveks, kas tiecas uz savu merki ar labiem panemieniem.. :)

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 8 g  

  Palasot atbildes, atkal paŗdomas. :)
  Nedomāju, ka godkaŗīgs ir tikai tas, kas "izbrauc" uz citu nopelniem. Pazīstu godkārīgus cilvēkus, kas savu statusu panākuši ar centību, smagu darbu, piedzīvojuši lielus zaudējumus, bet tas nav bijis iemesls mest plinti krūmos.... koroč - visādi varianti redzēti. :)
  Ko nozīmē godkārīgs!? Manā sapratnē -  subjekts,  kam izteikta pastiprināta tieksme ar savām darbībām (pozitīvām vai negatīvām vai abām, tas cits jautājums) tiecas būt ievērots sabiedrībā un vēlas , lai viņu respektē un ciena (varbūt arī tuvāk tautas valodai - lien d...ā) :). Tikko ienāca prātā tāda droši vien visiem zināma frāze - uzpūtīgs/lecīgs kā gailis.. :D Njuss.. tie manā skatījumā  -  kam gribēšana ir, bet pašvaki ar varēšanu. :)
  Bez godkāriem cilvēkiem sabiedriba nav iedomājama. Tāds dabas likums. Un patiesībā tādi ir vajadzīgi. Progresam, konkurencei...attīstībai..balansam( asisnritei un vielmaiņai :D )    :)

  1.  0 0

  iMan10 3 (924)25 8 g  

  Reiz dzivoja 3 koki – viens godkarigs, otrs mantkarigs, bet tresais mulkis. Tevs nu prasa kokiem- kas velaties but, kad izaugsiet? Pirmais saka – es gribu but visresnakais un garakais koks 1000 manu eenu attaluma. Otrs koks saka- es velos dot tik daudz auglu, lai mani zari noliecas lidz zemei no to smaguma, bet tresais saka – es gribu but sacirsts pagales un sildit nabago lauzu majinas. Nu karoche ceru, ka domu saprati:)

  1.  0 0

  dadze 4 (2452)23 8 g  

  ... es runāšu tik par pozitīvo godkāri: tā Tev liek labāk mācīties vai strādāt,lai izceltos,līdz ar to Tu veido savu augšupeju un nodrošinātu nākotni,jo Tavas zināšanas būs stabilas (Tu būsi mācījies cītīgāk,lai zinātu vairāk par citiem!)!! Bez godkāres Tu nevari sasniegt nevienu virsotni!!!!!
  Atzīstu-ir arī negatīvā godkāre; te jau iepriekšējās atbildēs pavīdēja .xx.. līdēji,kas paši saviem spēkiem neko nevar sasniegt,tad lien.....Man tā sveša parādība,nemāku komentēt....

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system