Labākā atbilde

  1.  0 0

  mierss (40) 5 (2568)26 13 g  

  ieliec trīslitru burkā un aproc piemajas dārzā!

Atbildes

  1.  0 0

  emis117 (25) 3 (638)15 13 g  

  zem gultas

  1.  0 0

  Shustreek 6 (6316)2825 13 g  

  bankas seifā

  1.  0 0

  shellda 1 (137)2 13 g  

  pie manis..:DDD

  1.  0 0

  Siltumins (31) 2 (460)17 13 g  

  Grāmatā starp lapām... papiirnaudu, bet moneetas.... zem pukju poda... :D

  1.  0 0

  andza21 (66) 1 (153)2 13 g  

  vislabak ir slept mazajas biksites

Līdzīgie jautājumi

 • Tetovējumi-patīk vai nē?Un kādi labāk patīk-atklātās vietās,jeb labāk noslēpti no citu aciim?
  Patīk māksla uz ķermeņa, bet ne jau kkādi tur Fcuk uz rokas 4 pirkstiem vai kkādi enkuri un citi estētiski nebaudāmi zīmējumi. Ļoti sexīgi izskatās neliels drakons (~ 10 cm bilde)  virs sievietes potītes, kāds kaligrāfisks uzraksts (ar nozīmi protams) uz skausta utt. :) Tas kas nav pārspīlēts un cilvēkam piestāv. :)

  Pati sev jau ilgu laiku vēlos tetovējumu uz krustiem, bet mana vēlme ir tik liela māksla, ka sev atbilstošu esmu redzējusi tikai 1 reizi un ne Latvijā. :)
 • Kur parasti tu noslēp savu brīvo naudu lai neviens tai netiek klāt?
 • Kurā vietā tēja garšo vislabāk?
  vasaras riitaa,pirmajiem saules stariem iespiidot logaa un riita veesminjai pa loga skjirbinjai ienaakot istabaa..atrodoties gultaa malkot miiljotaa atnestu teeju,kas smarzho peec citrusa augljiem..iipasha garsha:)
 • Kā vislabāk piedzīt naudu?
  Uzliekot gludekli uz vēdera un ieslēdzot =DDD
  Tieši kā vecajos bezlikumu laikos -)))
 • Ja naudu no Anglijas sūta caur Money Gram...kurās vietās viņu var izņemt?
  Jānosūta vai jāsaņem nauda? Izmantojiet MoneyGram pakalpojumus!

  Ar MoneyGram palīdzību Jūs varat ātri, droši, vienkārši un ērti nosūtīt vai saņemt naudu jebkurā vietā pasaulē dažu minūšu laikā. Ātruma un vienkāršības ziņā šim servisam nav līdzinieku

  Droši un uzticami
  Plašs, datorizēti vienots filiāļu tīkls visā pasaulē garantē Jūsu naudas sūtījumu drošību. Izmantojot MoneyGram, Jūs varat būt pārliecināti, ka ar Jūsu naudu rīkosies uzmanīgi, un tā tiks nogādāta bez kavēšanās. Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē jau izmanto MoneyGram pakalpojumus to uzticamības un drošības dēļ.

  Ērti un ātri
  MoneyGram ir pieejams 160 valstīs un vairāk kā 60 000 vietās visā pasaulē. Ar MoneyGram starpniecību Jūsu nauda tiek nosūtīta nekavējoties un pie saņēmēja nonāk,ilgākais, 10 minūšu laikā. Izmantojot citu servisu pakalpojumus, šis process var ilgt vairākas dienas vai pat nedēļas. Lai nosūtītu naudu ar MoneyGram palīdzību, nav jāveic nekādas sarežģītas procedūras, kā arī nav vajadzīgs bankas rēķins vai kredītkarte. Turklāt saņēmējs skaidro naudu saņem nekavējoties.

  Bezmaksas ziņojums
  MonayGram serviss ir padomājis arī par to, ka reizē ar naudas nosūtīšanu Jūs saņēmējam varat nodot arī kādu ziņu. Reizē ar naudu Jūs varat nosūtīt līdz pat 10 vārdu garu ziņojumu, bez papildu samaksas. Viegli nosūtīt! Viegli saņemt!

  Vienkārši sekojiet šiem ieteikumiem!
  Lai nosūtītu naudu:
  Ņemot līdzi kādu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), aizpildiet veidlapu. Samaksājiet summu, ko vēlaties nosūtīt, kā arī norēķinieties par MoneyGram servisa pakalpojumiem. Jūs saņemsiet MoneyGram slepeno koda numuru (reference number). Šo numuru paziņojiet naudas saņēmējam.

  Lai saņemtu naudu:
  Pārliecinieties, ka naudas sūtītājs Jums ir paziņojis slepeno koda numuru. Dodieties pie MoneyGram pārstāvja (naudas nosūtītājs Jums var ieteikt tuvāko MoneyGram filiāli), līdzi ņemot kādu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Uzrādiet slepeno koda numuru (reference number) un aizpildiet nelielu veidlapu. Naudu Jūs saņemsiet nekavējoties, parasti vietējā valūtā.

 • Vai, ja būtu iespēja, labāk nodarbotos ar spēļu automātiem vai tomēr strādāt kaut divās vietās, lai nopelnītu naudu?
  Strādājot vismaz var kaut ko nopelnīt... Nevar savus ienākumus balstīt uz veiksmi.
 • Kurā vietā Tu gribētu uztaisīt sev tetovējumu, vai arī kur Tavuprāt tas izskatītos vislabāk? =)
  Uz doto brīdi man aktuāla tēma.. tatoo taisīšu agrāk vai vēlāk, bet gribu ne tikai 1. Vismaz kādus 4-us.
  1 -uz krustiem (muguras lejasdaļa), 2 - uz krūtīm (1 vai otras nezinu), 3 - uz potītes un 4 - uz dibena (par šo vēl pārdomas lielas)
 • Cik noslēgts tu esi?
  Būtībā, varu būt ļoti noslēgts un pēdējā laikā ir kā ir..
 • Vai Tu esi noslēpumains?
  Esmu noslēpumaina, reti, kad svešam cilvēkam atklājos pilnībā. Tikai laika gaitā atveros, bet tas arī ir atkarīgs no tā cilvēka, kāds viņš ir, vai es viņam vēlos sevi parādīt.
  Bet zem grādiem varu būt ļoti atvērta.  


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system