Labākā atbilde
-
5 0
Mis_Me (37) 6 (14780)31244 18 g
Nu, tā kā mācos biroja darba vadību un organizēšanu, tad mūsu skolā ir tāds priekšmets kā sekretāres ABC, kurā ir vairākas nozares, ieskaitot arī galda klāšanu. Nu lūk, mums bija jāvelk biļetes, kurā bija viens no tiem veidiem, no mājām uz skolu bija jāstiepj visus traukus, servīzes, galdautus, salvetes, sveces (visu, kas piederēja pie tā galda tipa). Galds bija jāuzklāj noteiktā laikā. Eksāmenā vērtēja pašu galda klājumu, apģērbu (vai tas atbilst sekretāres standartiem) un runātprasmi, bet tā kā runāt es nu pavisam neprotu, bieži vien uzmetas lampu drudzis, aizmirstu, ko gribēju teikt un neko ar sevi padarīt nevaru + komisijā bija 3 un tās pašas indīgākās pasniedzējas, ar kurām es nu galīgi nebiju labās attiecībās, tad saņēmu samērā zemu vērtējumu, toties es tajā brīdī tiešām biju laimīga, ka nokārtoju šo eksāmenu.
Varbūt neizklausās nemaz tik grūti, bet priekš manis tā bija katastrofa, un šis te ir labi iespiedies atmiņā pat tagad, kad ir pagājuši divi gadi :S
Atbildes
-
2 0
Kruzo 6 (8753)3764 18 g
Matemātikā, gluži tāpēc ka stundās parasti mētāju luni un man viņa pieklibo, plus nekad nav patikuši skaitļi.

-
1 0
Ramona (35) 6 (12304)437110 18 g
Angļu likaas gruuts, bet dabuuju 9 :)
Saakumaa peec mutiskaas daļas nobijos, ka buus slikti, bet izraadiijaas ljooti labi :)
-
1 0
liiguce (34) 4 (2050)411 18 g
matemaatika! tur esmu pilniigs analfabeets...iipashi gjeometrija..pat prastaako uzdevumu nemaaku izrisinaat :D bet galu galaa jau 6 dabuuju kaut kaa:D

-
1 0
sabrina19 (40) 5 (4248)1423 18 g
Pfff...grūtākais... nu jā, kā to ņem. Likās briesmīga bioķīmija, jo tur bij sasodīti daudz jāzina, bet lekcijas tik garlaicīgas, ka tajās gulēju
Bet no otras puses - ģeogrāfija, jo tas bija vienīgais priekšmets, kuru noliku ar 4. reizi. Kāpēc? Vnk tagadējais Ģeofaķa dekāns mani dievināja Katrā ziņā es vēl līdz šai dienai zinu, ka Latvijā ir 2256 ezeri. Vai tas man kaut ko būtisku dos nākotnē? Domāju augstākais to, ka kāds šo atbildi novērtēs ar +1 :D
-
1 0
citronu_cilveeks 4 (2039)212 18 g
angļu val.
biedēja gramatika u.c. padarīšanas + šaubas par savām spējām
-
0 0
upuce (41) 6 (10155)3628 18 g
Anglju valoda..taadeelj ka valoda ta nav dzimtaa, liidz ar to gramatika sarezgjiitaaka..

-

-
0 0
the-one (36) 6 (12402)2531 18 g
Matemātikā, jā. Tur vienmēr viss sajūk krustām sķēršām. Pilnīgi kaitinoši :/

-
0 0
DiiDii 7 (31461)31861 18 g
Matemātika.
Šogad bija daudz logaritmu uzdevumu un trigonometrija... Tieši tas, ko es visvairāk nejēdzu.
-

-

-
0 0
fixaa 6 (7283)21252 18 g
nezinu, vai pats grūtākais, bet man nepatika vēsture... nekad nav patikusi un es nekad tā īsti to neesmu mācījusies, tāpēc dabuju C līmeni...
matemātika, latviešu valoda, angļu valoda utt - tie manā uztverē bija viegli ekši.
-
0 0
Dwinite 7 (32063)41872 18 g
Pat nezinu - šogad - 11. klasē, lai arī cik tas smieklīgi izklausītos, ģeogrāfijas eksāmens likās diezgan grūts - un ne man vienai! :/

-

-
0 0
Country 6 (11601)229 18 g
Noteikti tas bija fizikā...skolotājs bija ļoti stingrs un ar dīvainībām...

-

-

-

-
0 0
likky666 7 (27714)31026 18 g
Latviesu valodas... tur ir taadi visaadi aakji, ka vienmer apjuku... tapec nepatika.. parejie bij ok ;)

-
0 0
laima1000 (35) 6 (15164)3317 18 g
matematikas un angluvalodas-tapec ka es slikti macijos tos prieksmetus

-
0 0
gahana 7 (20832)3849 18 g
matene un kultūras vēsture.
mateni vnm neesmu varējusi ciest, bet kultūras vēst. nav viegla un pēdējo gadu bijām no normālas učenes pārcelti pie tāāāāāāāādas ****>.<
-

-
0 0
ggbjg 5 (4854)124 18 g
anglene ciest nevaru tapec ari likas vis trakakais bet tas bija videne tagad 26 prieksa jau profesijas eksis no tris dalam tturiet par mani kulacinus pat uz kajam

