Labākā atbilde

    1.  3 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Es vispār nejēdzu, nafig tie ekspertu jautājumi domāti, ja uz tiem var atbildēt tikai tie, kas "it kā" ir eksperti attiecīgajā jautājumu kategorijā?

    Es esmu eksperts kategorijā "Serviss, Pakalpojumi", un tas nozīmē, ka es nevarēšu atbildēt uz visiem tiem jautājumiem, kas būs citās kategorijās

Atbildes

    1.  3 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 18 g  

    Es jau to vakar pieminineju.. Lai ari jutos es ka mulke, padomajam par tiem kuri uzdod jautajumu un nespej sanemt nevienu atbildi..
    P.S. Skatos tur zem tevis divi atdalitie ir..

    1.  3 0

    Sheyliina 7 (38652)419184 18 g  

    Man kkā pie kājas galīgi tie jautājumi. Ja neinteresē man viedoklis, tad nevajag arī. Atbildu un iesaku, tiem, kas to grib un  gaida. Kā nekā uz mirstīgo jautājumiem sagaidīsi vairāk atbildes nekā uz šitiem te. Un ja cilvēkam patiešām ir svarīgs vairākuma viedoklis, tad viņš to zilo šļobeni pirms jautājuma neliks.

    1.  1 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    es.
    ps. es pagaidām nesaprotu šīs funkcijas jēgu... ko tā dod?

    1.  0 0

    Country 6 (11601)229 18 g  

    Man liekas, ka visi...momentāli būs -1....lai neapvainojas...legionars un kriews jau atrāvās...

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 18 g  

    es ir experc "tēmas pieaugušajiem", "filosofija un neizzinātais" un "darbs un sabiedrība".
    a jēga????
    tas, ka nevar atbildēt ir vnk stulbi.... tad uz to jautājumu atbildes ir jāgaida nedēļu???>.<

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 18 g  

    Es izlasīju *krieva* jautājumu un profilu.....Zini-lai viņi vārās savā sulā........Man viņu nepietrūks!!!!!!!

    1.  0 0

    zverja (41) 5 (4322)1211 18 g  

    es ;]

    1.  0 0

    anis (37) 4 (2122)313 18 g  

    es laikam nesaprotu par ko iet runa :D

    1.  0 0

    Fuskis 6 (5058)427 18 g  

    Es..

    1.  0 0

    vina 4 (1966)516 18 g  

    pinlīgi un galīgi nesaprotu, kam tas vajadzīgs!!!

    1.  0 0

    ciprese 6 (7112)127 18 g  

    ak tad tā zilā cepurīte ir eksperta zīmīte...
    nemaz nejūtos apdalīta

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    es ne jo mani galigi tas nekrata

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system