Labākā atbilde

    1.  0 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427245 18 g  

    A priekš kam tev vēl strādāt? Es varētu palīdzēt kā rast iedvesmu, lai nestrādātu
    Pirms atvaļinājuma arī jāsamazina darba apjoms, lai iebrienot atvaļinājumā uz kakla nebūtu sakārti nepabeigtie darba pienākumi.

Atbildes

    1.  1 0

    Sincha813 7 (22241)3512 18 g  

    Man tā parasti rodas...
    apzinos, ka labāk ātrāk visu tgd padarīt..
    tad mieriigu prātu varu doties brīvdienās ne par ko nedomājot un neuztraucoties
    viss, labs, kas padarīts

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 18 g  

    iedomājies par algas dienu:)
    man palīdz.

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Man ir tā, ka enerģiju un vēlmi strādāt dod tieši tā apziņa, ka drīz būs atvaļinājums

    1.  0 0

    oselis 1 (107) 18 g  

    dari ko vieglu un tādu kas tv patīk un viss

    1.  0 0

    Lyteo (37) 5 (4207)516 18 g  

    ĒĒĒĒ, man šodien bija laba idvesma.. Mums no vienas kompānijas atnesa dāvanu uz Jāņiem (alu un sieru)... Un mēs ar šefu tā norm to alu noglušijām.. Tagad man gribas ne tikai strādāt ... :D

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 18 g  

    nez ... aped kko saldu.. varbut kadu gurkiti..

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 18 g  

    maka tukšumā un ēdiena izsīkumaā

    1.  0 0

    Country 6 (11601)229 18 g  

    Aizej uz veikalu un nopērc sev un kolēģiem kaut ko garšīgu....cik tad vairs palicis...

    1.  0 0

    LadyMe 6 (11341)2212 18 g  

    Iedvesma parasti pati uzrodas... :)

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    domaa par to ka tev navdu vajagg

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system