Labākā atbilde

  1.  3 0

  Odium77 7 (44056)3412 4 g  

  meklē paziņu lokā, ja nav, tad iepazīsties ar jauniem, kamēr atrodi, vai arī braukājot vienatnē iepazīsties ar citiem braucējiem, un tad jau braukā kopā. vai arī sludinājumi, čati, forumi, utt.

Atbildes

  1.  1 0

  likky666 7 (28287)3816 4 g  

  Labprāt pievienotos, taču man Rīgā nav velosipēda.

  1.  0 0

  aldiskk 5 (4481)2511 4 g  

  nu ja, pelēm jau velosipēdus neiznomā....

  1.  0 0

  Rigas puika (27) 6 (13888)51038 4 g  

  Domā tajā mūslaiku velokarietē, Līvu laukumā ja?
  Prasi garāku maršrutu un labi ja sastopi tur citas pelītes, nu un tālāk atrodi ieganstu sarunu uzsākt, ceru izdosies (piem. Jā atceros kā te Brīvības pieminekļa vietā slējās Bronzas cars...nu labi, tā ne, nez ko padomās).

  1.  0 2

  Lindiena 5 (4314)148 4 g  

  jēga?
  pēc likuma tāpat divi velosipēdi nedrīkst braukt blakus, ir jābrauc vienam aiz otra, kur tad prieks?

Līdzīgie jautājumi

 • Cik maksā Vecrīgā pavizināties ar panorāmas ratu?
  Informācija no pirmajām rokām Rīgas domē  

  Panorāmas rats
  Bērniem Ls 2, pieaugušajiem Ls 3

  Zirgu pajūgi
  Bērniem Ls 1-7, pieaugušajiem Ls 2-15 Cenas svārstās atkarībā no maršruta, ilguma un cik no 5 vietām aizņemtas. Visdārgākais ir maršruts 3 caur pils laukumu un ir 30 min garš.
  Kā teica Līga Zaķe, pasākima organizātore, tad cenas var būt uz pusi mazākas, vienmēr ir kaut kādas atlaides, maršrutus var nedaudz pamainīt. Lētākais ir maršruts ap Līvu laukumu (ne jau burtiski) un maksā Ls 1 un Ls 2 attiecīgi.
  Tuvākajās dienās Doma laukumā varēs pajāt arī uz ponijiem - arī tur cenas Ls 7-15, bet var sarunāt.
  Par ponijiem nav jābaidās, tie cauru gadu dzīvo ārā un nebnosals.

  1.maršruts: Līvu laukums - Zirgu iela - Doma laukums - Šķūņu iela - Kaļķu iela - Rātslaukums - Kungu iela - Grēcinieku iela - Mārstaļu iela - Alksnāja iela - Vecpilsētas iela - Audēju iela - Skārņu iela- Kaļķu iela - Līvu laukums.

  2.maršruts: Līvu laukums - Kalēju iela - Jāņa iela - Skārņu iela - Mārstaļu iela - Alksnāja iela - Vecpilsētas iela - Audēju iela - Skārņu iela - Kaļķu iela - Rātslaukums - Kungu iela - Krāmu iela - Jauniela - Doma laukums - Šķūņu iela – Amatu iela - Līvu laukums.

  3.maršruts: Līvu laukums - Kaļķu iela - Rātslaukums - Kungu iela - Krāmu iela - Jauniela - Palasta iela - Herdera laukums - Doma laukums - Pils iela - Pils laukums - Pils iela - Smilšu iela - Vaļņu iela - Kaļķu iela - Līvu laukums.
 • Vai esi avarejis ar savu auto,moto,jeb velo???
  sīka būdama reiz smagi nolidoju no zirga kas satrakojās, vēl no velosipēda, jo ātri braucot līkločoju pa peļķēm - biki pārcentos, tiku pie grants ekzēmu
  ar auto - ziemā mašīnai kaut kāds pakaļējais tilts nolūza, biki padancojām pa ceļu, pateicoties sniega valnim ceļmalā (jo kādreiz sen senos laikos Latvijā vēl bija kārtīgas ziemas), palikām ceļa teritorijā nevis kokos vai krūmos kas blakus (no tā laika ja transports ir ieslīps uz ceļa, piemēram pa meža ceļiem kam slīpums uz sāna - man jau sākas nevisai labas sajūtas )
  bet tagad nu jau gadiem avārijas tikai redzētas vai par tām dzirdētas - cenšos uzmanīties cik varu - situācijas tuvu tam ir bijušas kādas pāris reizes, bet veiksmīgi manevrējot esmu sveika un vesela
 • Vai Latvijas pilsētas vajadzētu velo celiņus jeb nē?
 • хороший ли этот bmx http://www.velo-stokcenter.ru/index.php?productID=8865
  хороший
  felt нормальная фирма
  можешь смотреть ещё GT, RedLine, FreeAgent, Specialized
 • Ko ēdamu ņemt līdzi 2,5 dienu velo ekskursijā, lai nekas nebūtu jāvāra un jāsilda un nebūtu jāuztraucas, ka kaut kas sab
  panjem uztaisi ar baltmiazi un kauseeto sieru maiziites un desu pa virsu.. klaat var kaadu gurkji vai tomaatu.. sataisi kaadas tostermaiziites.. pati esmu paarbaudiijusi.. nekas nebojaajas un paeest labi var...  un protams, tie visi siikumi, chipsi, cepumi utt...
 • Velosipēds. Gribu iegādāties tādu. Atbilžu vietā - ieteikumi kur.
  http://ritenis.times.lv/Velosipedi.html
  http://www.aliba.lv/velosipedi-velosipedi-pieaugusajiem/catalog?gclid=CISMjMSM9KgCFcOHDgodcBesTQ
  http://www.veloogre.lv/lv/lietoti-velosipedi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system