Labākā atbilde

  1.  1 0

  KEPKE (38) 7 (39830)425168 13 g  

  To ko tu gribi redzēt, to nevar dabūt gatavu.
  Pašā datorā neko neatradīsi, bet opsistēmā, ja WindowsXP, tad uzspiežot labo taustiņu uz My Computer un Manage, būs sadaļa Event Viewer, tur arī skaties par sistēmas norisēm.

Atbildes

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4621 13 g  

  Man arī nav bijusi vajadzība. Pie standarta/negrozītiem iestatījumiem Tu vari apskatīties internetadrešu apmeklējumu statistiku, ieeejot attiecīgās pārlūkprogrammas iestatījumos. Protams, ja vien nav mainīti iestatījumi.
  Dokumenti ,,My recent documents".
  Programmas, kas izmantotas - nospiežot ,,start"
  Tas, protams viss tā drusku naivi/vienkārši.
  Kaut ko var ,,izzīst", ierakstot search logā cookies un/vai temp. files, temporary internet files.
  par nesen pieliktām programmam - add or remove programms...
  Nezinu, ko Tev vēl ieteikt. Ja tiesām tas Tevi interesē, tad dodies pie Googles tantes un rocies -pameklē programmu, kas patur atmiņā darbības. Domāju, piedāvājumu būs ja ne simtiem, tad desmitiem.
  kamdēļ tik izplūdusi atbilde!? Tamdēļ , ka man pašam nav bijusi vajadzība un paŗsvarā, kas vēršas pēc palīdzības, grib tieši pretējo - lai izdzēstu jebkādas vai kaut kādas atseviškas pozicijas   (pārsvarā precēte/attiecībās   ) Nu tas tā...  

  1.  0 0

  GePeReS 5 (4199)1512 13 g  

  pats Windows to nepiedāvā, tam ir domātas atsevišķa rakstura programmas. Takā man pašam ir vienalga ko esmu kautkad darījis, tad neesmu interesējies par tām programmām. Viss paliek atmiņā pašam galvā :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system