Labākā atbilde

  1.  1 0

  likky666 7 (28287)3816 4 g  

  Ja godīgi, tad tur, kur velk. Pati mācos LU. Bieži ien nožēloju, ka nemācos RSU un cik esmu dzirdējusi, tad tie kas macās RSU, bieži vien arī domā, ka labāk būtu mācījušies RSU. Katrai universitātei ir savi plusi un mīnusi. (es pat šajā teikumā pievēru acis uz to, ka RSU nemaz NAV universitāte).

  Pati iestājos LU, jo man bija slinkums tērēt laiku un naudu braucienam uz pārdaugavu. Tāpēc RSU nemaz nepieteicos.
  Zinu, ka LU ir nedaudz cilvēcīgāka un demokrātiskāka attieksme nekā RSU, jo tur viss notiek pēc padomju parauga (cik nu esmu dzirdējusi no tiem, kas tur mācās), taču vismaz pirmajos kursos laikam nevajadzes nekur tālu braukāt un tur pasniedzeji vairāk cenšas studentus iesaistīt zinātniskajos darbos. LU tu esi pats par sevi. Man patīk RSU, ka viņiem ir tāda viena liela ēka, kur praktiski viss arī notiek (izņemot klīniskos priekšmetus, kur viņi tāpat kā mēs mācās slimnīcās)... Mums ir daudz jābraukā. Vismaz kādreiz bija (varbūt tagad pirmajos kursos kaut kas būs mainījies).

  Kur ir vieglāk? Grūti pateikt.  Viss atkarīgs no tā, kurš priekšmets un kāds pasniedzējs tiek, tā ka varētu teikt- līdzvērtīgi. No savas pieredzes saku, LU mācījos pamatīgi. Vismaz līdz 5. kursam, kad beidzot arēja ievilkt elpu. Par RSU esmu dzirdējusi dažādus viedokļus, vieni mācas atspērušies, citi gandrīz neko nedara un tāpat tiek cauri. Taču jāsaka, ka ja RSU nekas nav mainījies, tad ar kontroldarbu/parādu kārtošanu ir tā, ka LU tos var kārtot bezmazvai cik tu gribi, bet RSU tik viegli cauri nelaiž. 3x un tu jau lido ārā. un tas nekas ka tā ir tikai 3. mācību nedēļa...

  Nu tas ir mans tāds objektīvi subjektīais viedoklis. Lai veicas izvēlēties savējo mācību iestādi un laikam jau gandrīz varu apsveikt ar iestāšanos kolēģu kārtā!

Atbildes

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13443)51034 4 g  

  ...cipars RSU, ģerbonis LU ...
  met laimīgo monētu 3x, citādi nav pieredzes ko ieteikt...

  1.  1 0

  predator1989 7 (23234)4729 4 g  

  nu ir tā,ka stradiņi ja piedāvā kaut ko un tur lu arī.
  lu dažreiz ir tas,kas nav stradiņos.

  lai izvēlētos ieteiktu pievērst vērību uz maksu
  jo tur maksas ar man liekas atšķirās ja netiek budžetā utt.

  man ja godīgi pa medicīnu nav ne sajēgas kur ko un kā.
  tapēc jau tur negāju.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system