Labākā atbilde

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 18 g  

    aizskrietu pakalj alinjam uz tuvaako bodi.

Atbildes

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 18 g  

    Glābjas kas var!!!!!! :D

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 18 g  

    paiešu malā - lai neuzbrauc - un tad mukšu!:D

    1.  0 0

    FISHERSPOONER 6 (7721)2632 18 g  

    paslēpšos tuvākajā bedrē, vai centīšos sagriezt tanku pa pusēm ar nazi (:

    1.  0 0

    Rahele 6 (5809)1317 18 g  

    Oho! Nu gan situācija! :D Tagad katrs pats par sevi ( glābjas kas var!) un visam pāri Dievs! :D

    1.  0 0

    Wiwers 3 (718)16 18 g  

    kursh idiots ietu pret tanku ar nazi un ložmetēju bez lodeem ??
    ko dariitu es ? censtos tādā situācijā nenonākt, bet nu ja sanaaktu tad uzbljautu korishiem lai pamet vienu "Ljipuchku" lai ir ko tankam pieliimeet :)

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 18 g  

    tanka radius ir diezgan tals tuvu 6at nevar ja vienigi nav aprikots ar autamatiem... ja nav ta dro6i meginat virsu skriet un ar naziti visus apgraizit, bet ja ir autamati nu ta nez izlikties par beiktu kamer pabraquc garam un ka bus ar muguru pret mani ielektu un ta visus apgraizitu :D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system