Atbildes
-
1 0
Lyteo (37) 5 (4207)516 18 g
Nepatīk tāpēc, ka pašai nav ar ko lielīties, vai tāpēc, ka citiem ir ar ko lielīties?

-
1 0
shakaalis (39) 5 (3912)2418 18 g
he,rodas pretjautaajums-kas tevi mudinaaja uzdot taadu jautaajumu?

-
0 0
Seroquel (37) 7 (27359)4525 18 g
dazi lielas par maz dazi par daudz. lidzsvaram jabut :/ lai ka negribetos

-
0 0
Sinty 6 (7478)2512 18 g
pieriebjas ar laiku :)
tad nolieku pie wietas :D
bet buutiibaa kas ta sunim asti cels ja ne pats :D
-

-

-

-
0 0
prooferz 5 (3496)412 18 g
ciest newaru un censhos ar taadiem nekontakteeties... dazhreiz gadaas taadam iedot bietee, piemeeram peec texta "es esmu gudrs, Tu esi nulle" tad gan man aiziet ciet sekundes simtdaljaa, un wairs neko winshj nepaspeeja pateikt... }:D

-

-

-

