Atbildes

    1.  1 0

    Lyteo (37) 5 (4207)516 18 g  

    Nepatīk tāpēc, ka pašai nav ar ko lielīties, vai tāpēc, ka citiem ir ar ko lielīties?

    1.  1 0

    shakaalis (39) 5 (3912)2418 18 g  

    he,rodas pretjautaajums-kas tevi mudinaaja uzdot taadu jautaajumu?

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 18 g  

    dazi lielas par maz dazi par daudz. lidzsvaram jabut :/ lai ka negribetos

    1.  0 0

    Sinty 6 (7478)2512 18 g  

    pieriebjas ar laiku :)
    tad nolieku pie wietas :D
    bet buutiibaa kas ta sunim asti cels ja ne pats :D

    1.  0 0

    labefacto 4 (1193)323 18 g  

    ari

    1.  0 0

    lasma77 6 (5375)1417 18 g  

    protams nepatik

    1.  0 0

    feikere 4 (1221)310 18 g  

    kaadreiz jau var,tas cell passciennu,bet paarspiileet arii nevajag ;)

    1.  0 0

    prooferz 5 (3496)412 18 g  

    ciest newaru un censhos ar taadiem nekontakteeties... dazhreiz gadaas taadam iedot bietee, piemeeram peec texta "es esmu gudrs, Tu esi nulle"  tad gan man aiziet ciet sekundes simtdaljaa, un wairs neko winshj nepaspeeja pateikt... }:D

    1.  0 0

    mazaa7 4 (1362)15 18 g  

    ciest nevaru !!

    1.  0 0

    iniite 4 (2304)511 18 g  

    arii

    1.  0 0

    spaikers_ 7 (56252)412103 18 g  

    nepinos ar lielībām

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system