Labākā atbilde

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    Nu tas tak ir mīlīg-sabužitāt vaidziņus un teikt-ņam, mazais, vēl vienu kumosiņu!  

Atbildes

    1.  2 0

    munkss (40) 8 (207590)556572 17 g  

    Mani tikai ar tējkaroti kad ēdam torti, bet mēs bieži vien viens otram pasniedzam brokastis gultā

    Karote te nav galvenais

    8 1/2 jau drīzāk

    1.  2 0

    Sheyliina 7 (38652)419185 17 g  

    Nekad to nesmu darijusi un nedarisu. Tiesi tapec virietis ir virietis nevis berns. Ja, protams savu mazo delenu gan reizem gadas pabarot, bet ari vins jau mak pats paest, taka neredzu iemeslu aukleties, tapec jau tas ir virietis.

    1.  2 0

    spaikers_ 7 (56252)412103 17 g  

    kur tādas siewietes dzīwo un wai maz toč ir slikts sapnīts wecīt pagriezies uz otriem sāniem

    1.  0 0

    netava_Lola 3 (874)312 17 g  

    Mīļo cilvēk,par ko runa!!?

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    un tu taads vai ta neesi ^^

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416104 17 g  

    drīzāk mani mēdz tā barot...
    es pat nezinu kāpēc...

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 17 g  

    kāpēc tikai tām, kam ir džeks? tagad nav, bet ir bijuši.. es neesmu barojusi.
    nu, mīļumu jau izrāda dažādi..

    1.  0 0

    nicola 6 (9081)2218 17 g  

    esmu iedevusi ar karotīti kko pagaršot, bet nejau barot ..
    Nezin, dažas sievietes, kurām ir par daudz mātišķo jūtu varbūt mēdz tā darīt.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system