Labākā atbilde

  1.  0 0

  Nirvana (30) 3 (985)16 14 g  

  Peec rakstura izmainjaam, mazaak skupstaas, mazaak grib pavadiit laiku ar jums utt. :*

Atbildes

  1.  0 0

  kapecic (35) 5 (3314)1413 14 g  

  Nju paseko tam, cik bieži pēdējā laikā satiekaties un ar ko viņš aizbildinās. Jo ar laiku vai uzzināt cilvēka ieradumus, ko, ar ko un cik bieži viņš dara. Ja pēkšņi ar draugiem sāk tusēt biežāk, darbā aizkavējas vai vēl kaut kas, tad kaut kas nav īsti labi.
  Vari jau arī mēģināt viņu izspiegot, piemēram, aktivitātēm netā, bet nu tas nav īstākais rādītājs.

  1.  0 0

  Lexus24 (39) 6 (6124)1413 14 g  

  Vinam krasi izmainaas attieksme pret teviim.

  1.  0 0

  Smilshu_pele 4 (1555)38 14 g  

  viņam mainās attieksme, kļūst vēsāks, atsakās ar tevi tik bieži tikties, neceļ tel kad tu zvani, neatbils uz vēstulēm un sms!

  1.  0 0

  aics 1 (144)3 14 g  

  ja nezini vai kraapj tad necenties uzzinaat... pashai labaak... izbaudi visu labo attieciibaas kameer veel to vari... kad pienaaks laiks zinaat tad zinaasi...

  1.  0 0

  Krrix (32) 2 (284)4 14 g  

  Man jau shkjiet,ka ir taadas divas galeejiibas - vai nu vinjsh paliek ljoti miiljsh un censhaas piesaistiit Tavu uzmaniibu un izpatikt jebkaadaa veidaa - vai arii paliek ljoti veess un ir redzems,ka kaut ko sleepj!!

  1.  0 0

  ilcis 4 (1579)412 14 g  

  to gan es neteikshu :d

  1.  0 0

  Gichy (32) 5 (4807)1415 14 g  

  Viņš kļūst savādāks, kad  tiekaties vairs nav viss kā iepriekš attieksme kļūst vēsāka, dažreiz viņš var pret Tevi izturēties neizprotami, varbūt vieglāk aizkaitināms, bieži ir aizsapņojies un it kā iegājis savā pasaulē, dažādi aizbildinājumi no viņa puses.

Līdzīgie jautājumi

 • Variet pateikt kas ir:
  1. Tautiskais slengs ritošajai daļai. Kā rāda pats nosaukums, kaut kas griežas, rit - rati, ratu gultņu sistēma, piedziņas element1 - kardani/pusasis, asis.
  2. Te labi "uzkrāsoti"piekares galvenie elementi.
  http://static.howstuffworks.com/gif/car-suspension-11.gif
  3. Bukses ir bukses - visa mašina ir piepičkāta ar buksēm - tilti, satbilizatori/reaktīvās sviras, stūres mehānisms, , durvīs, visur!!! Pat kompī, gaļas maļamajā mašīnā, slēdzenē, plejerī, ledusskapī uttttt - visur ir bukses. Jautājums cits, no kā izgatavota. Izgatavo no tāda materiāla, kas nodrošina attiecīgās funkcijas/uzdevuma izpildi. Piem., tiltos, svirās bukses gatavo no gummiveidīga vai polimēra(spec.plastmasas/ftoroplasta un vēl simtiem škirņu un pasugu), jo tur ir jāamortizē, jāslāpē utml.. Bukses var pildīt distanceru lomu - tad vai nu plastmasas vai metāla (precīzāk - sakausējuma, jo brīvā dabā praktiski ir tikai sakausējumi - t.sk. arī jebkura veida tērauds -tas nav dzelzs). Var būt blīvējošas bukses. Var būt bukses, kas pilda gultņa lomu (piem, vecāka izlaiduma mazkubatūras pļerkstos, kur nomainīja ar "adatu gultņiem). Tur, kur bukse pilda gultņu funkcijas, parasti ir 1. eļļošanas kanāls, urbums/rieva un/vai 2. izgatavota no materiāla (polimērs vai metāla skausējums ar mazu berzes koificientu (teflonveidīgie, fosfora/grafīta bronza utt)). Viss, citādi te var izplūst līdz rīta gaismai :D.
 • Vai vnm variet pateikt nē, kad to gribat?
  jā. paldies un lūdzu gan dažreiz aizmirstas
 • vai ir lietas ar ko variet samierinaties???
  da es jau sen samierinājos ar to,ka neguļu ar miljonāra meitu
 • vai variet kaut ko ieteikt??? (ieksha)
  gribi lai vinsh nodzen, 25 bushu Lv iedod adresiiti   
 • galīgi nav ideju variet kaut ko ieteikt???


  1.ideja. Mazs Bizness.

  Kā dabūt pelnošu ideju. Ļoti vienkārši. Lielākā daļa pat neiedomājās par tādu elementāru lietu kā trūkumi. Jā, jā tieši trūkumi nevis priekšrocības ir jūsu biznesa ideja. Ne jau jūsu trūkumi , bet citu uzņēmumu trūkumi. Ar katru gadu arvien populārāki kļūst ārpakalpojumi. Iedomāsimies ir lieli uzņēmumi, piemēram būvniecības . Skatāmies un pētām viņus. Viņiem ir daudz labas un jaunas tehnikas , labi apmaksāti darbinieki, labs menedžments un izskatās ka viņam neko no tevis nevajag.( tā arī ir J) No otras puses viņš ir augošs uzņēmums kuram kļūst arvien vairāk pasūtījumu un vairāk problēmu ar tehniku un darbiniekiem. Tehniku šoreiz liksim mierā. Kur ir tavs bizness. Piereģistrē firmu. Sameklē savos draugos un draugu draugos visus iespējamos cilvēkus kuri ir gatavi strādāt palīgdarbus. Apzini viņus, noskaidro ko viņi prot, savāc viņu kontaktus, savāc sīkus viņu raksturojumus. Droši dodies pie vienas , piecām piecdesmit būvfirmām un piedāvā cilvēkus uz līguma darbiem, izdomā jēdzīgu cenu. Noslēdz ar savāktajiem cilvēkiem līgumus un tici man ka no tevis apzinātajiem cilvēkiem vismaz 10-20% būs pieejami vienmēr un būs priecīgi par to ka tu meklē haltūras viņu vietā. Atceries jo labāki cilvēki, jo vairāk būvētāji( privātie, lielie, mazie) izmantos tavus pakalpojumus. Ne vienmēr starpniecība ir slikts un nevajadzīgs bizness. Pārdodam biznesu un tālāk….

  2. ideja. Vidējs bizness.

  Kā dabūt pelnošu ideju. Ļoti vienkārši. Ņemam par piemēru Autoservisus. Atrodi to ko viņi dara par tādu cenu kas tev izsauc sašutumu. Izdari to lētāk. Atrodi tādus auto pie kuriem lāgā negrib ķerties un noorganizē to labošanu. Transports mazāk nepaliek un tuvākos gadus arī nepaliks. Kas trūkst citiem un kas tev var palīdzēt? Atrodi labu galveno meistaru. Sava veida oriģināls Babaha – personība. Tas ir kā pie ķirurga iet, ja cilvēkiem viņš sejā nepatiks un viņam nebūs humora izjūtas, tev klienti būs daudz, daudz mazāk. Ne jau tehnika pelna vai pievilina, bet cilvēki. Uzturi to vietu kārtībā. Kā zināms cilvēki mīl ar acīm un uz cūku kūti braukt pie tevis negribēs. Latvija ir maziņa un ziņas par labu servisu iet no mutes, mutē fantastiski ātri. Atceries noteikti paskatīties uz savu biznesu no tāda gudra cilvēciskā viedokļa, kas ir labs kas nē, nevis censties laizīt klientiem attiecīgo vietu. Jā, lai varētu vidēji labi pelnīt ir jāiegulda. Ja esi gatavs ieķīlāt savu dzīves vietu par labu attiecīgam biznesam , tad malacis. Bet es ieteiktu gudrāku risinājumu( Kāda radinieka dzīvokli kuru tu krīzes gadījumā esi gatavs uzņemt pie sevis J piemēram sievasmātes J . Neaizmirsti būt čakls un internetā sameklēt labus rezerves daļu piegādātājus. Ir šeit uz vietas, ir daudz un par labām cenām Polijā, Vācijā un Lietuvā. Tie kam riebjas mašīnas un servisi apskatieties ko cilvēki meklē e buy, vai citur, un ko pie mums nevar dabūt. To noteikti šeit var atvest un pārdot. It sevišķi uzmanību aicinu pievērst lietām kas ārzemēs maksā lēti.

  3. Ideja. Liels Bizness.

  Pārdod vidējo biznesu. Un mazo biznesu J .Ja nopietni tad es neticu ka tu sēdi ar lielu naudu un šo te lasi. Bet ja tev naudas nav un ir fantastiskas spējas piesaistīt lielus kredītus vai tu esi speciālists Eiropas naudas saņemšanā, tad es tev iesaku rūpniecību. Nē , ne jau sākt ražot jaunas un neredzētas saliekamās ziemassvētku egles. Vislabāk ir palīst apakšā kādam lielākam ražotājam. Piemēram tu vari lētāk izgatavot spārnus vēja ģeneratoriem, daļas mātesplatēm, korpusus televizoriem, kuģu dzenskrūves, dzinēja galvas. Visu ko var atrast, atskrūvēt atsevišķi no kāda lielāka aparāta. Vai zināji ka 70% Chrysler automašīnas jau sen, sen atpakaļ izgatavo simts mazas privātas rūpnīcas bet Chrysler tikai savāc to visu kopā un uzliek zīmogu. Izveidoties par lielāko autoražotāju tev diez vai dzīvē izdosies, bet būt par pasaulē lielāko Glāžu paliktņu vai suvenīra krūzīšu drukas aparātu ražotāju tu vari vēl kļūt. Divas lietas vēl… Atceries ražojot tu tiešām reāli palīdzi savai valstij. Vienmēr pirms sāc kaut ko ražot un vēlies ilgu ražotnes mūžu, atceries zelta formulu

  Preces cena < transportēšana no Ķīnas uz ES + pašizmaksa

  Es būtu patiesi uzjautrināts, ja kāds dullais ,šo izlasot, ķertos pie lietas un sāktu manis ieteiktos biznesa veidus. Kāpēc es to uzrakstīju? LAI IEROSINĀTU DOMAS tiem cilvēkiem kas tiešām kaut ko meklē un grib šajā dzīvē, šajā virzienā ko darīt, nevis pateiktu kādam sliņķim priekšā kas darāms.

  No sirds vēlu veiksmi Jums.

  P.S. Ātri nopelnīt var tikai lauku diskotēkā
 • Ja lietojat trakerus, tad kādus variet ieteikt..?
  http://mediakey.dk/~cc/hack-wireless-network-crack/
  Deep.lv
  xbitz.org
  fano.lv
  bithack.lv
  advbt.lv
  http://allday.ru/2006/10/30/lokkhid_u2tr1_istorija.html
  http://allday.ru/2006/11/25/bell_209_khju_kobra.html
  http://allday.ru/2008/03/23/simpatichnyjj_goblin.html

  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  http://816.sytes.net
  <<Moderated>>
  http://interfilm.nu
  <<Moderated>>
  http://dc.ru-board.com
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  http://www.fat.lv/
  <<Moderated>>
  www.lingvo.ru  
  www.multitran.ru  
  www.translate.ru
  www.translate.a.ua
  http://www.file.lv
  http://www.fat.lv
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  http://www.outlaw.lv
  http://kniga.nnm.ru/adolf_gitler_moya_borba_mein_kampf_1
  http://zaycev.net/search.html?query_search=John+Scatman&sub=
 • Variet ieteikt kaut ko līdzīgai šai - Vitas - Cry Like Cranes..?
  takida - curly sue
 • vai variet nosaukt piecas lietas???
  nu cerams sapratu.. mh.
  panjemtu biezpienu.
  svaigu kāpostu salātus.
  minerālūdeni.
  vēl palika div.. mh.
  kādu lipisīnu [apelsīnu]
  nu un ābolu. (:
  un būtu laimīga
 • Ko variet pateikt, par Mazdu kā tādu un tās vecās paaudzes autiņiem ( 90 - 00 ) ..?
  -plaani bleki
  korozija
  dizelis
  raksturiigas probleemas ar generatoru
  baakas sausmiigi puust
  aizmg "apornaas caskas "sausmiigi pusst
  var rasties probleemas ar rucniku,nu tas ir ar visaam sii gada gaajuma mazdaam
  izpuutejs dikti puust aizmg bundulis
  "vardi"neiesaku nemt
  coupe 2.2 i iet labi,
  nu parastaas 20.i ar neko
 • cik ilgā laikā variet tikt līdz simtam?
  ar auto????kādās 5 sekundēs


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system