Лучший ответ

  1.  0 0

  gomosiek (24) 7 (35147)51649 9 лет  

  Берёшь палочку, берёшь резиночку.. и это вместе состЫкиваешь..вот и готоВа :))

Ответы

  1.  0 0

  Snapka 5 (3705)411 9 лет  

  яб на google.lv написал бы, как делать рагатки :D

  1.  0 0

  SanJoz- 8 (115775)71882 9 лет  

  -----

Похожие вопросы

 • po4emu kogda prosu savet ivo nedajut
  Посмотри кто ез всех более менее коректно отреагировал на вопрос, и пиши в личку... Я так делаю... Человека если открыть к разговору то ет больше поможет
 • kto umejet breik? nau4ite menja toza?
  без проблем могу потренеровать..  только место нужно :* =)
 • nau4ite odevatj prezervativ!? na kom mozna po trineravatsa???

  ну хочешь, можешь и на мне потренировацца. только вечером
 • Что можете сказать о качестве преподавания в RISEBA и TSI? Spasibo
  ну ничо так, я закончыл филфак TSI   ну чо, норм, доволын
 • Ko lai šodien dara pēc exāmena??
  jaaiet kost :)
 • Как, вчера сыграла, Барселона и Реал Мадрид?
  Реал взял 1-0

  Интересно, кому что не понравилось  
 • Ljudi gde ja mogu najti to 4to dabavila v "izbrannoje"?? spasibo
  Если речь идет о вопросах, то щелкаешь на "Моя страница", потом на "Мои ответы" и в левой стороне экрана пониже находишь "Избранные". Щелкаешь на них и видишь все, что туда добавила.
 • Tava sejas izteiksme no rīta pirms eksāmena?
 • Kā tikt galā ar braukšanas eksāmena uztraukumu?
  man arī bija šī problēma, kas bija viena no divām problēmām, kuras mani iegāza pirmās divas reizes. Otra problēma bija ellīgs instruktors, respektīvi ,izturējās pret mani kā pret kājslauķi un 'tāāāds balss tonis, bezmaz it kā es būtu viņam miljonu atņēmusi... Trešajā reizē man paveicās ar instruktoru - iekāpa mašīnā tāds ar laipnu seju, runāja ar mani kā ar līdzīgu, eksāmena laikā pat ar mani parunājās nedaudz. Un tad mans satraukums pazuda un es noliku :) Jā, viņiem tāds darbs, kas prasa ellīgu attieksmi utt., bet par daudz arī nav labi.

  Es domāju, ka galvenais ir neizrādīt satraukumu. Uzliec kaklā sev kādu amuletiņu, un iedrošini sevi - tas amuletiņš man dos drosmi un palīdzēs nolikt eksi. Gribai ir spēks. jau sākumā ar sejas izteiksmi parādi, ka tu esi drošs par sevi. ja viņi redzēs tavā sejā bailes/satraukumu, tad viņiem tas būs pluss, jo viņi zinās - ā, šito var iebiedēt. Vēl vari iztēloties, ka tev blakus nesēž neviens vai arī kāds, kuru tu ļoti gribētu redzēt sēžam blakus. Protams, ieteikt jau ir vieglāk nekā to visu realizēt, bet centies un vēlu tev veiksmi rītdien! :)
 • vajadzīga ātra palīdzība padoms! latv.val eksāmena runa!
  Mācoties universitātē filosofiju, neko patīkamu ieteikt nevaru. :D
  Pedofīlija Senajā Grieķijā [no sengrieķu - mīlestība pret zēnu :D]
  Sokrats un indes kauss. :D

  Ja gribi ko sakarīgu un filosofisku, paņem kādu labu aforismu un apskati to, kā tas bija domāts toreiz un kā to var pielietot tagad.
  Bet patiesībā laikam būtu jāņem kaut kas latvisks un patriotisks, laba atzīme garantēta. Pastāsti kaut vai par jaunlatviešu kustību un kā viņi tiecās izglītot tautu. Tas būtu kā vērtīgs ieguvums arī pašai, - kā ieskats valsts inteliģences vēsturē. Pastāsti kaut vai par Ausekli, Baronu un dainu vēsturi, Mīlenbaha-Endzelīna vārdnīcu, Eižena Finka pareģojumiem.

  Kura klase tu vispār esi? :) 9. vai 12.? Ja 12., vari runāt diezgan plašas tēmas, ja 9., tad gan labāk rūpīgi izpēti, ko stāstīsi. :)

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system