Labākā atbilde

Atbildes

  1.  1 0

  Odium77 7 (44073)3412 6 g  

  iespējams, ka no uzbūves un darbības principa.

Līdzīgie jautājumi

 • No kurienes ir radies Lieldienu zakis?
  piedzima tāpat kā citi zaķi, bet šis te droši vien uzauga kopā ar vistām un bērnībā rotaļājoties spēra vistām olas un slēpa kur tik pagadās ;)
 • No kurienes ir radies pats ''Lielais Sprādziens''?
  lielais sprādziens tika izzīsts no pirksta.
 • Ieraugot skaistu lietu kādu impulsu Tu jūti?
  gribu!!!:D
 • Ko Tev nozīmē termins "labi paēst"?
  lai atrauga nāk
 • No kādiem faktoriem ir atkarīga aizdedzes augstsprieguma maksimālā vērtība?
  Augstsprieguma maksimālā vērtība (Umax) atkarīga no indukcijas spoles transformācijas koeficienta(Ktr., kas savukārt ir atkarīgs no primāro un sekundāro vijumu skaita), strāvas stipruma (Iprim) primārājā tinumā kontaktu pārtraukšanas brīdī, induktivitātes L1,abām kapacitātēm (C1, C2). Nevar ignorēt arī zudumu koeficientu (Kz.)  dēļ pretestībām spolēs R1, R2, uzdeguma uz sveces starp/uz elektrodiem (Rš), kas strādā kā šunte+ pārmagnetizēšanās indukcijas spoles serdenī.
  Formulai jābūt tavā mācību grāmatā.
 • Kāds būtu jūsu termins vārdam "tēma" ?
  Subdžekts.
  (es pareizi sapratu jautājumu?)
  Bet ja ne, tad "temats".
 • Nosauciet galvenos parametrus pēc kuriem izvēlas aizdedzes sveces motoram?
  Kas ar jums te notiek!?   Visi traki grib spolēt nocietušies gaidot pavasari!?
  Nav vairs vecie laiki, dodies kompetentā servisā, tur cilvēks atvērs treknu grāmatu (apmēram Bībeles gabarītos), paprasīs tava spridzekļa modeli, gadu un vilks ar pirkstu pa rindām kaut ko pie sevis bubinādams..   Pēc tam leks pie plauktiem un smaidot izvilks paciņu ar to, kas tavai "dvēselei" paredzēts.
  Zini, kāds murgs ir ieskrūvēt NGK "krutku", kuras diemžēl tiek pārdotas arī brendu veikalos!? Jā, manis paša personīga pieredze. Par to vajadzētu purnus daudzīt. Cik dzirdēju, leišu tirgū tā draza ap latu gabalā maksājot..
  Ok, ja jau nav "mācības, izglītība", kur atkal būtu jāfilonē par degvielām, apgriezieniem, kompresijas pakāpēm/spiedieniem, darba temperatūras diapazonu, "aukstām", "karstām", kvēlskaitļiem utt. utjp., (tas viss taču pieder pagātnei, kad būrāmies ar vārīšanu pienā, ar smalko mēselīti elektrodiņa galu šķēlām uz pusītēm... -tas viss ir izpildīts smalkās tehnoloģijās un tādos materiālos, par kuriem pat sapņot nevarēja).  Pēdējos gados pieturos pie  http://www.oakos.com/Merchant2/graphics/00000001/DensoIK22Front.jpg.
  Te man patrāpījās tāds labs, iepazīstinošs rakstiņš:
  http://mehland.ucoz.com/publ/1-1-0-19
  Vispār galvenais parametrs, smejies, nesmejies, ir vītņotās daļas diametrs, un tas ir PARAMETRS, jo pie vienas vietas, pat ja esi piemeklējis perfekti pēc kvēlskaitļa un darba temperatūru diapazona (vai ir vairāk vai mazāk patstāvīgs, vai "staigā" augšā lejā -tas ir ļoti būtiski, elektrodu ("dzirksteļsprauga") attāluma (ko gan nav labi mainīt mūsdienu ražojumiem), ja nevari iedabūt cilindra galvā!  

 • Vai termins "mīlestība no pirmā skatiena" varētu nozīmēt to, ka
  Laikam jau ja šis jēdziens vispār pastāv, tad arī tāda mīlestība pastāv. Vispār nav jau tā, ka nav dzirdēts par tādu. Kur dzirdēts, piedzīvots.... Sliktākais ir tas, ka mīlestība nav mūžīga, lūk, tur jau tā sāpe, bet jautājums bija par to, vai tāda pastāv. Jā! Noteikti!
 • Neoficiala darba darba devejs parmaksaja vairak neka pienakas,jus atdotu atpakal parmaksato naudu?
  ha ha! kursh tad taa dariitu?! :D


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system