Atbildes

    1.  3 0

    SensLietotajs 6 (10105)411138 13 g  

    Dēļ vienas meitenes  

    1.  3 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Ja prasi, acīmredzot Tev noveicies ..pagaidām.. vai/un esi vēl ļoti jauns.. viss priekšā - es to nenovēlu, bet no tā neizbēgt. Pieraksti šo datumu, saita adresi un savu jautājumu, ieliec aploksnē un atver pēc dažiem gadiņiem...
    Kad vēzis aiznesa man tuvu cilvēku, kad apraku savus karavīrus...  vēl vajag vai pietiks!?

    1.  2 0

    cukupupa 5 (3732)11158 13 g  

    Par dzīvi, par netaisnību, neveiksmēm. Es kā Žanna D`Arka!  

    Par netaisnību!!!  

    1.  2 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    Par daudz ko. Bet būtībā- par dzīves netaisnībām.

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    raudāju nesen tāpēc es vēl neatzīšos

    1.  0 0

    ullas 6 (11888)3646 13 g  

    Se par lielām lietām neraudu,bet par visādām muļķībām Kad ir liela nelaime es kā aizbergs,bet,ja netā ko pasaka,tad slūžas dažreiz vaļā

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)419164 13 g  

    Principā neatceros.
    Gan jau par kaut ko,bet precīzi nenosaukšu.

    1.  0 0

    laurencija771 (35) 4 (2471)210 13 g  

    Esmu diezgan emocionāla, būtu pārāk gari stāstīt par ko  tik es esmu raudājusi. Īstenībā vistrakāk raudāju tad, kad man pazuda kaķis un tad,kad es izšķīros.

    1.  0 0

    Freda (34) 5 (4004)11233 13 g  

    Pēdējo reizi - seriālā nomira mana iemīļotā aktrise //  

    1.  0 1

    falcoo (42) 5 (4404)318 13 g  

    Kas tev ir ar to raudaashanu? 3 jaut. peec kaartas pa vienu teemu - ja gribi ej un paraudi!!!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system