Labākā atbilde
Atbildes
-

-
1 0
Lexus24 (44) 6 (6124)1415 18 g
Jaa tas sap daudz daudz vairaak,ta ir ka veca lenta kas ik pa laikam ataust atminaa un tu pardziivo.Man pat dazreiz ta ir ka sirds liekas ka apstasies.Labaak citreiz pakluset pirms gribi kadu nogalinat ar vardiem.:(

-
1 0
laimes_bridis 6 (14029)2423 18 g
Jebkurš vārds pasacīts nevietā un nelaikā sāp ilgi...
Mūsu - cilvēces lielākais ierocis ir valoda... vārds
-

-

-
0 0
piksija (35) 5 (2681)413 18 g
Nu, tas tad būtu atkarīgs o pateiktā.., parasti jau saka, ka patiesība kož acīs, ja nemāk uztvert to ko saka, tie kas no malas to redz vis tiešāk, tādā gadījumā varbūt arī sitiens būtu labākais variants..

-

-

-

-
0 0
miesa5 5 (3232)1629 18 g
Nu nezinu gan,ja būtu sitiens ,tad būtu pateikts slikts vārds -un tas nozīmē ,sitiens +pateikts slikts vārds=Sāp dubultilgi!

-

-

-

-
0 0
Odium77 7 (43719)3419 18 g
nu jaa, protams, fiziskais blieziens saap tikai dazhas minuutes, bet moraalais var pat saapeet visu muuzhu, ja cietushais to veicina pats.

-


